Slaven je od početka utakmice dominirao i stvorio par prilika, ali nije ih uspio realizirati. U nastavku Gorica je šokirala domaćina preko Mitrovića u 54. minuti. Zekićeva momčad nije dugo čekala na odgovor i Crnac u 60. minuti je zabio za konačnih 1:1. Steenvoorden je u 75. minuti dobio crveni karton ali Farmaceuti to nisu uspjeli kapitalizirati

SLAVEN BELUPO: Čović - Tepšić, Božić, Soldo - Bosec, Mioč, Kocijan, Marina, Talys - Crnac, Manaj

GORICA: Radošević - Tomečak, Steenvoorden, Bralić, Krizmanić - Suk, Mitrović, Kapulica, Ndoyckt - Jurić, Matavž

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +11
Slaven Belupo - Gorica (24. kolo SuperSport HNL-a) Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 88’

Jambor je pucao iz velike udaljenosti i to je otišlo daleko preko gola

• 84’

Martinaga je zaradio žuti karton

• 76’

Gorica je ostala s igračem manje! Steenvoorden je neoprezno startao na Crnca i sudac mu je pokazao direktni crveni karton

• 74’

Novi pokušaj Slavena! Mioč je pucao izvan šesnaesterca, ali to je bio lagan posao za Radoševića

• 70’

Dvostruka izmjena kod Belupa, izlaze Manaj i Kocijan, u igri su Jambor i Krstanović

• 60’

GOOOOL!! Slaven Belupo je brzo odgovorio Gorici! Nako auta Boseca i gužve u šesnaestercu, Crnac je dočekao odbijenu loptu svega par metara od gola i mirno je zabio za 1:1

• 54’

GOOOOL!! Gorica je povela protiv Slaven Belupa! Ndoyckt je prekrasnim dodavanjem našao Mitrovića koji je izašao sam pred Čovića i to je mirno pospremio za 1:0