ODLUKA NAKON PENALA

Skupi Sterling zabio za City, Pjanić i Ljajić sjajno odgovorili!

21.07.2015 u 14:28

U prijateljskoj utakmici u Melbourneu Manchester City pobijedio je Romu boljim izvođenjem udaraca s bijele točke, nakon odlične utakmice i 2:2 u regularnom vremenu...

Utakmicu je obilježio prvi nastup za City Raheema Sterlinga koji je u velikom transferu doveden iz Liverpoola. Mladi engleski napadač zabio je pogodak već u drugoj minuti, na radost Cityjevih navijača.

Odgovor Miralema Pjanića s druge strane bio je impresivan. BH veznjak zabio je u 8. minuti briljantnim dalekometnim udarcem i tako vratio stvari na početak.

U drugom dijelu Ashley Cole je poklonio 'svojima' čistu priliku koju je u 52. minuti Iheanacho pretvorio u pogodak. Ipak, Ljajić je krasnim slobodnjakom izjednačio u 87. minuti i odluka je morala pasti s bijele točke.

Iz penala su svi bili precizni uključujući i golmana Joea Harta, da bi engleski golman u petoj seriji obranio Keiti i tako Cityju donio pobjedu.

Prijateljska utakmica:

ManCity - Roma 2:2 (Sterling 2, Iheanacho 52 / Pjanić 8, Ljajić 87), nakon penala: 5-4