NEKA DRUGI ODLUČE

Skromni Lovro Majer dobro se snašao: Opet me pitate pitanje koje nije za mene pa ne mogu odgovoriti na to

29.03.2022 u 18:41

Hrvatska nogometna reprezentacija u prijateljskoj je utakmici igranoj u katarskom Al Rayyanu svladala je Bugarsku sa 2:1, a par riječi je rekao Lovro Majer

Bugari su poveli preko Kirila Despodova u 69. minuti, a Luka Modrić je u 76. minuti izjednačio iz kaznenog udarca. U 80. minuti je za pobjedu Hrvatske pogodio Andrej Kramarić.

Lovro Majer je protiv Bugarske počeo od prve minute, a i on je naglasio kako utakmica protiv Bugara nije bila lagana.

'Teška utakmica, ali mislim da smo kvalitetnija momčad i da smo to pokazali. No, trebali smo možda biti bolji u nekim segmentima igre. Nakon svega, možemo biti zadovoljni sa svime što se dogodilo na ovoj turneji.'

Reporter Nove TV upitao je Majera je li bio najbolji na terenu na što je veznjak Rennesa dao skroman odgovor:

'Ne znam, to je na drugima da procjene, na kraju smo pobijedili u teškoj utakmici. Mislim da smo mogli i trebali biti bolji, ali na kraju pobjeda i možemo biti zadovoljni', rekao je Majer pa otkrio da bi htio slabije protivnike u grupi na SP.

• +39
Hrvatska - Bugarska, prijateljska utakmica u Kataru 2022. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL

'Nemam želja, svi želimo što slabijeg protivnika, ali tko dođe biti ćemo spremni.'

Na pitanje misli li da je predstavom protiv Bugarske dodatno osnažio status u reprezentaciji opet je dao skroman odgovor:

'Opet me pitate pitanje koje nije za mene pa ne mogu odgovoriti na to', zaključio je Majer.