ON JE ZADOVOLJAN

Mateo Kovačić oduševljen pobjedom, ali i cijelom atmosferom u Kataru; dotakao se i hrvatskog junaka protiv Bugara

29.03.2022 u 18:15

U drugoj prijateljskoj utakmici u Dohi, hrvatska nogometna reprezentacija preokretom je svladala Bugarsku 2:1, a komentar je dao veznjak Chelsea Mateo Kovačić

Bugari su poveli preko Kirila Despodova u 69. minuti, a Luka Modrić je u 76. minuti izjednačio iz kaznenog udarca. U 80. minuti je za pobjedu Hrvatske pogodio Andrej Kramarić.

'Teška utakmica kao protiv svakoga, najbitnije da smo bili dobri, dobra je bila utakmica, glavno da smo pobijedili. Pokazali smo da nam je čast uvijek igrati za Hrvatsku', rekao je Mateo Kovačić za Novu TV i dodao:

'Nema veze što je prijateljska utakmica, rezultat je bitan, atmosfera je domah bolja. Družili smo se, skupili, bilo je odlično, lijepo je opet provesti vrijeme zajedno. Vrlo pozitivno iskustvo.'

Zadovoljan je svojom igrom…

'Dobro se osjećam, stigao sam u godine kada sam iskusniji, igram u oba smjera, mogu napredovati, tu sam da učim, da se poboljšavam. Mogu to zahvaliti ligi u kojoj igram.'

• +39
Hrvatska - Bugarska, prijateljska utakmica u Kataru 2022. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL

Ima li želja za ždrijeb koji je u petak?

'Nemam želja, trebamo uživati, jer smo na SP-u. Tko god da bude dat ćemo sve od sebe i pokušati dogurati što dalje.'

Andrej Kramarić zabio je sjajan pogodak za pobjedu?