UVIJEK DOBAR RECEPT

Sjećate se Yorkea i Colea? Brazilci su otišli korak dalje...

07.02.2015 u 09:23

Lopta se ne mora uvijek dotaknuti kako bi se prevarila protivnička obrana. pogotovo ako ovako vješto povežete dva 'lažnjaka'

Nekada su napadači Manchester Uniteda Andy Cole i Dwight Yorke kotirali kao najveći majstori za preskakanje lopte s ciljem olakšavanja partneru da postigne gol. Protivnici su često mogli i pretpostaviti što će raditi 'Fergusonove bebe', ali odličan štos još uvijek bi im prolazio...

Brazilski Fluminense je u gostima kod Nove Iguazu u završnici jurišao po pobjedu i u 81. minuti poveo sa 2:1, nakon što su čak dvojica igrača Fluminensea 'preskočila loptu' i suigraču Jeanu namjestila slobodan ulazak u kazneni prostor što je ovaj efikasno iskoristio. Štos koji nikada neće zastarjeti... Fed je u zadnjih deset minuta zabio još dva gola i Fluminense je pobijedio sa 4:1.