BRAVO ŽUTI

Sjajni Split nadvisio makedonski MZT

20.10.2012 u 22:32

Košarkaši Splita u dvoboju petog kola regionalne ABA lige na Gripama su pobijedili skopski MZT 73-65 došavši tako i do treće domaće pobjede u natjecanju...

Od rezultata 25-25 u 15. minuti domaća je momčad počela graditi i izgradila prednost koju je manje-više suvereno držala sve do kraja utakmice.

U sastavu trenera Mladena Erjavca prednjačio je Ivan Mimica s 22 koša i sjajnim šutem za dva poena (9-10, trice 0-4). Nikola Vujčić dodao je 14 koševa i tri skoka, Srđan Subotić osam koševa uz osam asistencija, a Filip Krušlin osam koševa uz devet skokova, dvije asistencije, dvije ukradene i dvije izgubljene lopte.

Ponajbolji igrač u gostujućim redovima bio je nekadašnji centar Zadra Todor Gečevski s 11 koševa i pet skokova.