NHL

'Sharksima' drama protiv 'Penguinsa'

04.11.2011 u 12:13

San Jose Sharks nadoknadili su sinoć razliku od dva gola s početka utakmice i pobijedili Pittsburgh Penguinse 4:3 nakon izvođenja kaznenih udaraca u svom HP Pavilionu

Domaća ekipa je gubila 3:1 u zadnjoj trećini, a Ryane Clowe je 'sharkse' 'vratio u igru' savršenim backhandom za 3:2.

On je na kraju jedini uspio zabiti gol u izvođenju kaznenih udaraca i odvesti Penguinse do pobjede.

Jamie McGinn je zabio izjednačujući pogodak manje od pet minuta prije kraja utakmice.

Penguinsi su iznenadili Sharkse u prve tri minute utakmice pogocima Deryka Engellanda i Jevgenija Malkina.

Patrick Marleau je uspio probiti obranu Penguinsa i vratara Marc-Andre Fleury te je tako doveo na jedan razlike na početku druge trećine, ali je Malkin opet vratio Pittsburgh na dva razlike sedam minuta kasnije svojim drugim pogotkom na utakmici.