UZVRATI ČETVRTFINALA

Šesti gol Bayerna za potpuni slom Porta, Barca bez stresa!

21.04.2015 u 20:15

U utorak su se igrale prve dvije uzvratne utakmice četvrtfinala Lige prvaka, a sastali su se Bayern i Porto odnosno Barcelona i PSG. Portugalci su u München stigli s prednošću od 3:1, ali već u prvih 40 minuta Bayern im je zabio pet golova. Na kraju je bilo 6:1. Barcelona je veliki korak prema polufinalu napravila još u Parizu svladavši PSG sa 3:1. Na Nou Campu tu su pobjedu potvrdili novi uspjehom svladavši momčad iz Pariza sa 2:0

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE

-----------------------------------------------------------------------------

BAYERN - PORTO 6:1 (5:0)

BAYERN: Neuer, Lahm, Rafinha, Boateng, Badstuber, Xabi Alonso, Alcântara, Götze, Bernat, Müller, Lewandowski
PORTO: Fabiano, Marcano, Maicon, Reyes, Martins Indi, Quaresma, Brahimi, Herrera, Casemiro, Óliver Torres, Martínez

BARCELONA - PSG 2:0 (2:0)

BARCELONA: Ter Stegen - Alves, Pique, Mascherano, Alba - Rakitić, Busquets, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar
PSG: Sirigu - Van der Wiel, Marquinhos, Luiz, Maxwell - Cabaye, Matuidi, Pastore, Verratti - Ibrahimović, Cavani

90'+3 KRAJ U MÜNCHENU
90'+2 KRAJ U BARCELONI
90'+2 prva prilika za Barcu u drugom dijelu; ali Messijev udarac odlazi kraj gola
88' - GGGOOOLLL - iz slobodnjaka zabija Xabi Alonso

88' - crveni karton za Ivana Marcana; time su sve nade Porta posve 'isparile'
87' - Pique griješi, Ibrahimović mu uzima loptu, ali i jednako brzo je gubi
79' - Lewandowski na drugoj strani u vrlo sličnoj situacija kao i Martinez i gotovo identićnog raspleta
77' - Martinez opet prijeti; kao da se Bayern 'uspavao'
73' - GGGOOOLLL - Jackson Martinez smanjio je na 1:5 za Bayern

73' - prvi udarac u okvir gola PSG-a; pucao je Ibrahimović a Ter Stegen obranio
71' - neuspjela kontra PSG-a, Lucsu je bila lopta prebrza
66' - brza akcija Barce; Rakitić u for za Suareza, ali njegvo ubačaj nitko ne prati od domaćih igrača
63' - kad su već 'popustili' igrači Bayerna skoro je Maicon zabio auto-gol
61' - trude se i igrači PSG-a; sada je u prilici bio Ibrahinović no nije stigao skočiti na vrijeme prema lopti
54' - napokon nekakvi pomaci u igri Porta
46' - Bayern ne misli stati; već je zaprijetio Götze
46' - počela su druga poluvremena

KRAJ PRVIH POLUVREMENA
40' - GGGOOOLLL - Lewandowski zabija svoj drugi gol za visokih 5:0

36' - GGGOOOLLL - Müllerov udarac s 20-tak metara pogodio je nekog od Portovih igrača i prevarila Fabiana za povećanje vodstva Bayerna

34' - GGGOOOLLL - Neymarov drugi gol u mreži PSG-a

27' - GGGOOOLLL - Lewandowski zabija za 3:0

20' - GGGOOOLLL - Bayern je nakon glavometa i završnog udarca Boatenga poveo s 2:0; sada je Porto u problemu

14' - GGGOOOLLL - Zabio je i Bayern; strijalc je bio Thiago Alcantara...

14' - GGGOOOLLL - u nastavku akcije, Iniesat prolazi cijelu obranu PSG, upošljava Neymara koji zabija za 1:0

13' - Mascheranova greška koju ispravlja Pique
10' - odlična prilika za Bayern; prvo je Müllerov udarac obranio Fabiano, a onda je natrčao Lewandowski no pogodio je vrtanicu
 9' - pritišće Bayern, ali vidi se koliko Guardiolinoj momčadi nedostaju Ribery i Robben
 8' - dva oštra starta Portovih igrača; evidentno je da se Portugalci ne moje Nijemaca
 5' - Suarez prolazi kraj Matuidija, ali kasnije je Urugvajac ipak zaustavljen
 3' - David Luiz je zaradio žuti karton zbog starta na Rakitića
 2' - Verrattiju je već na startu netko od Barcinih igrača stao na nogu