NINČEVIĆ OTKRIO

S kime nam ne bi pobjeglo olimpijsko rukometno finale

23.08.2012 u 13:40

Ljevokrilni hrvatski rukometni reprezentativac iz redova Füchse Berlina Ivan Ninčević (30) dao je kratak intervju za Bild uoči početka nove bundesligaške sezone

Ninčević je bio dio hrvatske reprezentacije koja je osvojila brončanu medalju na Olimpijskim igrama u Londonu, a većina pitanja novinara Bilda Sebastiana Kaysera bila su vezana uz olimpijski turnir.

Najzanimljivije je bilo ono vezano uz Denisa Špoljarića (33), bivšeg hrvatskog reprezentativca, zlatnog iz Atene 2004. i njegovog suigrača u Füchseu za kojeg nije bilo mjesta u londonskom kadru.

Jeste li ste slavili žestoko kao njemački hokejaši? (osvojili zlato u Londonu u hokeju na travi, op.a.).

'Da. otputovali smo kući dan kasnije.'

Sretni sa broncom ili ste tužni što niste osvojili zlato?

'Željeli smo zlato. Trenirali smo dva mjeseca kao idioti jer nismo željeli ostati bez medalje i na kraju smo bili sretni sa broncom.'

Bi ste li sa zvijezdom Füchsea Denisom Špoljarićem osvojili zlato?

'S njim bismo sigurno ušli u finale. Nažalost on ne želi više igrati za reprezentaciju.'