• L.K.
  • Zadnja izmjena 03.12.2023 16:54
  • Objavljeno 03.12.2023 u 13:59
Prvo poluvrijeme je bilo izjednačeno, obje momčadi su imale svojih prilika. U 58. minuti je isključen Vukmanović i Rudeš je ostao s igračem manje. Lokomotiva je onda dominirala, ali nisu uspjeli realizirati svoje šanse i utakmica je završila bez golova

RUDEŠ: Marković - Šehić, Campos, Pavlović, Tomečak - Vukmanović, Pasariček, Bašić - Pešić, Kovačević, Oddei

LOKOMOTIVA: Čavlina - Bartolec, Mersinaj, Živković, Milićević - Smakaj, Marić, Bubanja - Šotićek, Tuci, Goričanđ

• +25
SuperSport HNL: Rudeš - Lokomotiva, 3.12.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će minimalno 5 minuta sudačke nadoknade

• 82’

Zamjena kod Rudeša, Camara je ušao umjesto Pešića

• 80’

Mudražija je ušao umjesto Šotičeka

• 75’

Nastavlja se dominacija Lokomotive! Prvo je pucao Goričan, ali Marković je to obranio i nakon toga je pokušao i Šotiček, ali golman Rudeša je još jednom siguran