Rudeš je odigrao dobro prvo poluvrijeme, ali nisu uspjeli realizirati svoje prilike i to je Lokomotiva u nastavku kaznila golovima Marića (75') i Šotičeka (71', 79') za sigurnu 3:0 pobjedu

LOKOMOTIVA: Čavlina - Bartolec, Vranjković, Leovac, Žilinski - Smakaj, Marić - Šotiček, Mudražija, Canjuga - Čop

RUDEŠ: Marković - Karačić, Mrčela, Pavković, Krušlin - Pasariček, Vukmanović - Brajković, Ćorić, Latković - Mašala

26. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Rudeš 3:0 (Šotiček, 79') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
26. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Rudeš 1:0 (Marić, 57') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +10
Lokomotiva - Rudeš, SuperSport HNL, 9.3.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Josip Regovic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 79’

GOOOOOL!! Novi gol za Lokomotivu! Šotiček je napravio slalom kroz obranu Rudeša i zabio je senzacionalan gol za 3:0!

• 71’

GOOOOOL!! Brzo je Lokomotiva ponovo zatresla mrežu Rudeša! Mudražija se sjurio u šesnaesterac, povratnom je našao Šotičeka koji je hladnokrvno zabio za 2:0

• 69’

Ipak ništa od gola! Nakon VAR provjere pogodak je poništen zbog prekršaja u napadu

• 67’

GOOOOOL!! Lokosi su povećali vodstvo protiv Rudeša! Mudražija je ispratio ubačaj i spretno je zabio za 2:0!

• 66’

Nova prilika za Lokose! Mudražije dočekao povratnu loptu i iz odlične pozicije u šesnaestercu je opalio, ali Marković je odlično reagirao

• 57’

GOOOOOL!! Lokomotiva je povela protiv Rudeša! Mudražije je ubačajem iz kornera našao Marića koji je majstorski zabio za 1:0!

• 53’

Nova dobra šansa za Rudeš! Pavković je bio najvši u skoku nakon kornera, ali nije bio precizan