ROMANTIČNI DERBI

Rooney se nakon prevare ispričao nemoćnom vrataru

18.02.2015 u 11:07

Prvi engleski nogometni prvaci Preston North End danas igraju u trećoj ligi. Tek povremeno, čekajući bolje dane, dočekuju velikane i onda im se dogodi bolan poraz s Wayneom Rooneyem u glavnoj ulozi

Preston North End je poveo protiv Uniteda, no u posljednjih 25 minuta prvoligaši su pokazali razliku u klasi i okrenuli na 3:1 za prolazak u četvrtfinale FA kupa. Prvi gol došao je nakon što je Wayne Rooney iz zaleđa izbjegao udarac Herrere i propustio ga u gol, a dvije minute prije kraja Rooney je odglumio penal i sam ga zabio za konačnih 3:1.

'Nakon utakmice Rooney je prišao našem golmanu Thorstenu Stuckmannu i rekao mu: 'Oprosti, ali vidio sam kamo ideš i morao sam te izbjeći',' prenosi neimenovani izvor iz Prestona engleskom Mirroru.

Lijepo od engleskog kapetana koji je s bijele točke zabio svoj prvi gol u 2015. godini.