SJAJAN START

Roma zabila pet komada i nastavila veliku seriju!

29.09.2013 u 23:08

U Romi nastavljaju sa sjajnim igrama na početku nove sezone u talijanskom nogometnom prvenstvu. Do šeste pobjede u isto toliko kola stigli su na svom Olimpicu savladavši Bolognu sa 5-0

Već na poluvremenu je Roma vodila 3-0 i pobjednik je praktički bio odlučen. U nastavku je tek "zaokružen" broj golova u mreži nemoćnoga Gianluce Curcija.

Dvostruki strijelac za Romu je bio Bjelokošćanin Gervinho, kojem je to bilo prvi put da je zabio dva gola u istoj utakmici od 15. rujna prošle godine, kada je kao Arsenalov igrač tresao mrežu Southamptona.

Po jedan su gol za 'giallorosse' zabili Alessandro Florenzi, Mehdi Benatia i Adem Ljajić, dok je kapetan Francesco Totti upisao dvije asistencije. Mladi hrvatski branič Tin Jedvaj odgledao je čitav susret s klupe za Romine pričuve.

Na vrhu ligaške ljestvice Roma ima dva boda viška ispred prvih pratitelja, Napolija i Juventusa uz impresivnu gol-razliku 17-1. Bologna je u zoni ispadanja na 18. mjestu na ljestvici s tek tri prikupljena boda.