U drugoj utakmici 7. kola Hrvatski telekom Prve lige Inter je u Zaprešiću bio domaćin Rijeci. I to dobar domaćin jer Rijeka se kući, nakon pobjede 3:1, vraća s tri boda

INTER: Santini; Dalić, Ottochian, Nekić, Haramustek, Puljić, Čirjak, Šarić, Bosec, Rak, Tomičić

RIJEKA: Prskalo; Vešović, Punčec, Župarić, Zuta; Kvržić, Mišić, Maleš, Gorgon; Heber, Gavranović

• 90’

Kraj u Zaprešiću nakon dvije minute nadoknade

• 84’

Heber je izašao, a Matei ušao

• 80’

Gavranović iz slobodno udarca pogađa vratnicu, a lopta se odbila ravno Mrmiću u ruke

• 67’

Bencun je ušao, Ottochian izašao

• 55’

No, kako su smanjili tako su još brže primili gol; Kvržić je izveo udarac iz kuta a Gavranović glavom pogodio za 3:1

• 53’

Prva opasna akcija Intera, Ottochian je nekako dodao do Puljića, koji iz okreta, pokraj Punčeca pogađa za 1:2

• 51’

Rijeka je apsolutno dominantna, Vešović je u prilica, ali pucao je kraj gola

• 47’

Mišić puca iz slobodnog udarca a Mrmić paradom izbacuje u korner

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme; Inter je mijenjao - umjesto vratara Santinija u igri je Mrmić