francuska liga

Rijeka se nakon ovog ima čemu nadati; Lille je doživio pravu katastrofu

27.08.2023 u 20:57

Lille, protivnik Rijeke u baražu Konferencijske lige, doživio je težak poraz u 3. kolu Francuske lige, izgubivši u gostima kod Lorienta čak 4:1

Abergel (9), Ponceau (10), Faivre (62) i Le Goff (67) nemilice su punili mrežu Lillea, za koji je Kanađanin David postigao počasni gol u 55. minuti.

Nakon tri kola Lille je 10. s četiri boda, a u četvrttak gostuje na Rujevici kod Rijeke (20.15 sati, MAXSport, MAXtv).

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Rennes i Le Havre su u nedjelju u utakmici 3. kola francuskog prvenstva odigrali neriješeno 2:2. Blas je doveo Rennes u vodstvo u desetoj minuti susreta, a Wooh je povećao prednost domaće momčadi na 2:0 u 24. minuti. No gosti, smanjuju na 2:1 pet minuta prije kraja prvog poluvremena, a strijelac je Alioui koji onda zabija i svoj drugi gol za izjednačenje u 70. minuti.

Na ljestvici vode Monaco i Marseille s po sedam bodova.