MADRID MADRIDISTIMA

Realovo teško topništvo pregazilo i Atletico

26.11.2011 u 22:46

Madridski derbi koji to zapravo nije bio. Naime, Real se s lakoćom obračunao s gradskim rivalom koji je čak i poveo u 15. minuti preko Adriana, ali junaštvo je trajalo do 22. minute kad je isključen vratar Courtois

Nesretnik je skrivio upitan kazneni udarac koji mu je donio isključenje, a Cristianu Ronaldu prvi pogodak.

Sa 1:1 otišlo se na odmor, a onda je u nastavku krenuo Realov uragan s igračem više. Preko Di Marija ('49), Higuaina ('65) i Cristiana Ronalda ('82/11m) kraljevski je klub došao do lake 4:1 pobjede. Prilikom drugog kaznenog udarca još je jedan igrač Atletica isključen (Godin).

Cristiano Ronaldo je, barem privremeno, preuzeo vrh ljestvice strijelaca. U 13 nastupa zabio je 16 pogodaka.