alaves šokirao 'kraljeve'

Real tone sve dublje; treći poraz u četiri utakmice, a ni gola nisu zabili

06.10.2018 u 20:50

Nogometaši europskog prvaka Real Madrida poraženi su kod Alavesa s 1-0 u 8. kolu Primere pogotkom Manua Garcie u petoj minuti sudačke nadoknade.

Real je u očitoj krizi jer u zadnje četiri utakmice imaju tri poraza i remi, a da nisu zabili nijedan gol. U prvenstvu su zadnji puta zabili krajem rujna protiv Espanyola, odigrali su na Bernabeu 0-0 protiv Atletica, izgubili od Seville (0-3) i Alavesa (0-1) te kod CSKA u Moskvi (0-1).

Kod Alavesa je trener Julen Lopetegui pokušao s Ceballosom, dok je na klupi ostavio Vazqueza i Asensia, i to je izgledalo prilično jadno.

Kad se očekivao remi bez golova, u 95. minuti je Manu Garcia glavom pogodio za veliku pobjedu Alavesa, koji je sada na ljestvici senzacionalan treći, s 14 bodova koliko imaju vodeći Barcelona i Real.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real.