• Zadnja izmjena 16.03.2011 22:37
  • Objavljeno 16.03.2011 u 20:38
Liga prvaka lajv uživo live

Izvor: tportal.hr / Autor: Mislav Ucović

Večeras ćemo saznati i posljednja dva sudionika četvrtine finala Lige prvaka. U uzvratnim utakmicama osmine finala u Madridu Real dočekuje Lyon našeg Dejana Lovrena. S obzirom da je prva utakmica zvršila 1:1 na Santiago Bernabeu bi trebala biti dosta neizvjesno. U drugom susretu Chelseaju čeka formalnost protiv Kopenhagena jer je već u Danskoj londonski klub slavio 2:0

Real Madrid – Lyon3:0

Gotovo je, Real je prošao dalje
88' sasvim je jasno da Real prolazi, a Lovren i njegov Lyon svoju novu priliku moraju tražiti slijedeće godine
76' potpuni potop Lyona. Özil je krasno uposlio Di Mariju kojem nije bilo teško iz blizine povisiti vodstvo na 3:0
76' gool za Real!

66' Marcelo je dao dugu loptu, gostujuća obrana na čelu s Lovrenom se spetljala što je iskoristio Benzema koji se zatrčao u kazneni prostor Lyona i matirao Llorisa.
66' gool za Real!

57' Cristiano Ronaldo je potegao iz daljine, ali neprecizno
52' domaćini prijete sa svih strana, no zasad obrana Lyona izdržava naletima 'kraljevskog kluba'
46' počeo je nastavak, izmjena kod Lyona, izašao je Briand a ušao je Gomis
45' kraj prvog dijela
41' Lyon je na mukama. Marcelo je probio lijevu stranu, ubacio u petarac gdje je pucao Benzama, ali ovog puta se Lloris istakao izvrsnom obranom
37' Cristiano Ronaldo je izvrsno poslužio Marcela koji je driblingom izbacio dva igrača i s nekih 13 metara matirao Llorisa.
37' gool za Real!

30' još jedan žuti karton za igrače Reala, dobio ga je Ricardo Carvalho
29' prijeti i Sergio Ramos, ali isto neprecizno
27' nova krasna akcija Reala koju je završio izvrsnim udarcem Ronaldo, ali Lloris je i ovog puta izašao kao pobjednik
21' fantastičan udarac Delgada, ali Casillas brani
17' Xabi Alonso je ubacio s desne strane, najviši u skoku je bio C. Ronaldo, no Lloris brani lakoćom
10' domaćini u ovodnim minutama pritišću obranu Lyona te su nekoliko puta kreirali izgledne prilike
9' žuti karton dobio je branič Reala Pepe
6' Delgado (Lyon) pokušava, ali njegov udarac je blokiran
4' Marcelo pokušava, ali je i njegov šut neprecizan
3' slobodan udarac iz velike udaljenosti izveo je Cristiano Ronaldo, ali visoko iznad gola
1' počela je utakmica

Chelsea – Kopenhagen0:0

Završila je utakmica u Londonu
89' užasno slaba utakmica Chelsea i Kopenhagena. Kako stvari stoje pogodak se može dogoditi tek slučajno, no zna se da Chelsea prolazi
70' slab nogomet se igra na Stamford Bridgeu. Igrači Chelsea su zadovoljni učinjenim već u prvoj utakmici, dok gosti nemaju kvalitetu ozbiljnije zaprijetiti domaćinima
61' najopasniji u redovima Kopenhagena je N'Doye koji je oštro pucao, ali Čech je siguran
60' Anelka tuče prema golu, ali danski vratar brani
50 igrači Chelseaja su već uputili 13 udaraca, a gosti iz Kopenhagena tek dva. Taj podatak dovoljno govori o premoći londonske momčadi
48' pucao je Drogba, ali pored gola
46' krenula je drugo poluvrijeme
45' kraj prvih 45 minuta u Londonu
44' prijeti Drogba, ali i ovog puta na mjestu je golman Kopenhagena
35' iako Chelsea ima daleko više pokušaja prema golu Kopenhagena, zanimljivo da gosti imaju više loptu u posjedu od londonske momčadi
26' slobodan udarac za goste iz Danske izveo je neprecizno i loše N'Doye
18' i dalje Chelsea prijeti sa svih strana. Ovog puta pucao je neprecizno Žirkov
11' prvi udarac u okvir gola na utakmici. Pucao je Drogba, ali na mjestu je bio Wiland
8' prijeti i Ashley Cole, ali neprecizno
7' slobodan udarac za Kopenhagen loše je izveo Vingaard
3' prvi udarac prema vratima Kopenhagena uputio je Lampard, ali neprecizno
1' krenulo je prvo poluvrijeme utakmice u Londonu

Od posljednja dva para osmine finala, u onoj londonskoj utakmici između Chelsea i Kopenhagena sve je jasno. Londončani su već u prvoj utakmici na gostovanju slavili 2:0 tako da ih na Stamford Bridgeu čeka praktički samo formalnost. I samo nevjerojatno čudo može spriječiti igrače trenera Ancelottija da ne prođu u četvrtfinale.

Zato će puno neizvjesnije biti u Madridu gdje Real ugošćuje francuski Lyon čije redove brani Dejan Lovren. Prva utakmica završila je bez pobjednika 1:1, što znači da Lyon u Madrid dolazi sa željom da postigne pogodak, jer jedino tako mogu zadržati nadu za prolazak dalje. Kako god bilo, madridska utakmica mogla bi biti itekako zanimljiva. Tekstualni prijenos pratite na tportalu.