serie a

Razigrani Nikola Vlašić dvostruki asistent u važnoj pobjedi Torina

04.12.2023 u 22:59

Hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Vlašić bio je asistent za prvi i posljednji gol Torina u 3:0 domaćoj pobjedi protiv Atalante u posljednjoj utakmici 14. kola

Nikola Vlašić je u 22. minuti na vrijeme utrčao u kazneni prostor gostiju te zatim prizemnom loptom uposlio Zapatu koji je pogodio mrežu svoje bivše momčadi.

Na 2:0 povisio je Sanabria iz kaznenog udarca u 56. minuti, da bi u petoj minuti nadoknade Vlašić prošao po lijevoj strani i opet dodao Zapati koji je s ruba kaznenog prostora zabio još jedan gol za konačnu 3:0 pobjedu Torina.

Vlašić je odigrao čitav susret za Torino kojega vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, dok je Mario Pašalić ušao u igru za Atalantu u 57. minuti.

• +7
Torino - Atalanta, Serie A, 4.12.2023. Izvor: EPA / Autor: ALESSANDRO DI MARCO

Ovom pobjedom Torino je stigao na 10. mjesto ljestvice s 19 bodova, samo bod više imaju osma Atalanta i deveti Lazio.

Na vrhu je Inter s 35 bodova, dva manje ima drugi Juventus.

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati