TOČNA SATNICA

Raspored nastupa hrvatskih sportaša na Olimpijskim igrama

  • Autor: tportal.hr/HOO
  • Zadnja izmjena 18.07.2012 15:40
  • Objavljeno 17.07.2012 u 09:00
Andro Bušlje je bio nezaustavljiv (Hrvatska - Rumunjska)

Andro Bušlje je bio nezaustavljiv (Hrvatska - Rumunjska)

Izvor: Pixsell / Autor: PIXSELL

Zahvaljujući Hrvatskom olimpijskom odboru, na jednom mjestu možemo se informirati o terminima nastupa hrvatskih predstavnika i predstavnica na OI. U nastavku pročitajte raspored po danima. Vremena natjecanja navedena su prema GMT-u, tj. britanskom vremenu, pa na njih trebate dodati još jedan sat kako biste dobili termin nastupa po hrvatskom vremenu

Subota, 28.7.

8:15 - 9:30 streljaštvo zračna puška 10m ž - kvalifikacije Snježana Pejčić
9:00 - 10:30 stolni tenis pojedinačno ž - prednatjecanje Cornelia Molnar Yuan Tian
9:45 - 11:15 stolni tenis pojedinačno m - prednatjecanje Zoran Primorac Andrej Gaćina
10:00 - 16:00 biciklizam cestovna utrka Radoslav Rogina Robert Kišerlovski
11:00 - 13:20 gimnastika prednatjecanje m - podskupina 1 Filip Ude
11:00 - 11:20 streljaštvo zračna puška 10m ž - finale Snježana Pejčić
11:15 - 12:45 stolni tenis pojedinačno ž - 1. krug Cornelia Molnar Yuan Tian
11:30 - 11:40 veslanje četverac na pariće m - kvalifikacijska utrka 1 Valent Sinković Martin Sinković David Šain Damir Martin
11:30 - 11:40 streljaštvo zračna puška 10m ž - dodjela medalja Snježana Pejčić
11:30 - 20:00 tenis m - 1. kolo Marin Čilić Ivo Karlović Ivan Dodig
11:30 - 20:00 tenis ž - 1. kolo Petra Martić
11:40 - 11:50 veslanje četverac na pariće m - kvalifikacijska utrka 2 Valent Sinković Martin Sinković David Šain Damir Martin
11:50 - 12:00 veslanje četverac na pariće m - kvalifikacijska utrka 3 Valent Sinković Martin Sinković David Šain Damir Martin
12:30 - 13:20 veslanje samac - kvalifikacijske utrke Mario Vekić
14:30 - 16:00 rukomet prednatjecanje ž Hrvatska - Brazil (skupina A)
14:30 - 16:00 stolni tenis pojedinačno ž - 1. krug Cornelia Molnar Yuan Tian
16:00 - 17:30 stolni tenis pojedinačno m - 1. krug Zoran Primorac Andrej Gaćina
16:45 - 18:00 košarka prednatjecanje ž SAD - Hrvatska
19:00 - 20:30 stolni tenis pojedinačno m - 1. krug Zoran Primorac Andrej Gaćina
20:30 - 22:00 stolni tenis pojedinačno ž - 2. krug Cornelia Molnar Yuan Tian

Nedjelja, 29.7.

9:00 - 11:00 stolni tenis pojedinačno ž - 2. krug Cornelia Molnar Yuan Tian
10:00 - 11:20 vaterpolo prednatjecanje m Grčka - Hrvatska
10:00 - 10:18 plivanje 100 m leđno ž - kvalifikacije Sanja Jovanović
11:00 - 12:00 stolni tenis pojedinačno m - 2. krug Zoran Primorac Andrej Gaćina
11:15 - 12:45 rukomet prednatjecanje m Hrvatska - Koreja (skupina B)
11:15 - 12:40 gimnastika prednatjecanje ž - podskupina 2 Tina Erceg
11:30 - 20:00 tenis m - 1. kolo Marin Čilić Ivo Karlović Ivan Dodig
11:30 - 20:00 tenis ž - 1. kolo Petra Martić
12:00 - 18:00 jedrenje Finn 1. plov Ivan Kljaković Gašpić
12:00 - 18:00 jedrenje Finn 2. plov Ivan Kljaković Gašpić
12:00 - 18:00 jedrenje Star 1. plov Marin Lovrović Dan Lovrović
12:00 - 18:00 jedrenje Star 2. plov Marin Lovrović Dan Lovrović
13:30 - 16:30 stolni tenis pojedinačno m - 2. krug Zoran Primorac Andrej Gaćina
14:25 - 15:30 kajak K1 kvalifikacijska utrka 1 m Dinko Mulić
16:35 - 17:40 kajak K1 kvalifikacijska utrka 2 m Dinko Mulić
18:00 - 22:00 stolni tenis pojedinačno ž - 3. krug Cornelia Molnar Yuan Tian
20:00 - 21:25 gimnastika prednatjecanje ž - podskupina 5 Tina Erceg
20:44 - 20:51 plivanje 100 m leđno ž - polufinale Sanja Jovanović

Ponedjeljak, 30.7.

9:00 - 10:45 streljaštvo zračna puška 10m m - kvalifikacije Petar Gorša Bojan Đurković
9:00 - 10:45 košarka prednatjecanje ž Hrvatska - Kina
9:30 - 11:00 rukomet prednatjecanje ž Angola - Hrvatska
10:00 - 10:10 veslanje četverac na pariće m - repechage 1 Valent Sinković Martin Sinković David Šain Damir Martin
10:00 - 14:00 stolni tenis pojedinačno m - 3. krug Zoran Primorac Andrej Gaćina
10:50 - 11:10 plivanje 200 m mješovito ž - kvalifikacije Daniela Kim Pavlin
11:30 - 20:00 tenis m - 2. kolo Marin Čilić Ivo Karlović Ivan Dodig
11:30 - 20:00 tenis ž - 2. kolo Petra Martić
12:00 - 18:00 jedrenje Finn 3. plov Ivan Kljaković Gašpić
12:00 - 18:00 jedrenje Finn 4. plov Ivan Kljaković Gašpić
12:00 - 18:00 jedrenje Laser Radial 1. plov Tina Mihelić
12:00 - 18:00 jedrenje Laser Radial 2. plov Tina Mihelić
12:00 - 18:00 jedrenje 49er Skiff 1. plov Pavle Kostov
12:00 - 18:00 jedrenje 49er Skiff 2. plov Pavle Kostov
12:00 - 18:00 jedrenje Laser 1. plov Tonći Stipanović
12:00 - 18:00 jedrenje Laser 2. plov Tonći Stipanović
12:00 - 18:00 jedrenje Star 3. plov Marin Lovrović Dan Lovrović
12:00 - 18:00 jedrenje Star 4. plov Marin Lovrović Dan Lovrović
12:15 - 12:35 streljaštvo zračna puška 10m m - finale Petar Gorša Bojan Đurković
12:45 - 12:55 streljaštvo zračna puška 10m m - dodjela medalja Petar Gorša Bojan Đurković
15:30 - 17:30 stolni tenis pojedinačno ž - 4. krug Cornelia Molnar Yuan Tian
19:00 - 21:00 stolni tenis pojedinačno m - 4. krug Zoran Primorac Andrej Gaćina
19:56 - 20:00 plivanje 100 m leđno ž - finale Sanja Jovanović
20:39 - 20:44 plivanje 200 m mješovito ž - finale Daniela Kim Pavlin

Utorak, 31.7.

9:30 - 12:30 judo kvalifikacije i četvrtfinale ž -63kg Marijana Mišković
9:30 - 12:30 judo kvalifikacije i četvrtfinale m -81kg Tomislav Marijanović
10:00 - 14:00 stolni tenis pojedinačno ž - četvrtfinale Cornelia Molnar Yuan Tian
10:30 - 11:30 mačevanje floret pojedinačno m - eliminacije od 64 Bojan Jovanović
10:40 - 11:20 veslanje samac - četvrtfinale Mario Vekić
11:30 - 20:00 tenis m - 2. kolo Marin Čilić Ivo Karlović Ivan Dodig
11:30 - 20:00 tenis ž - 2. kolo Petra Martić
11:50 - 13:50 mačevanje floret pojedinačno m - eliminacije od 32 Bojan Jovanović
12:00 - 18:00 jedrenje RSX m 1. plov Luka Mratović
12:00 - 18:00 jedrenje RSX m 2. plov Luka Mratović
12:00 - 18:00 jedrenje Finn 5. plov Ivan Kljaković Gašpić
12:00 - 18:00 jedrenje Finn 6. plov Ivan Kljaković Gašpić
12:00 - 18:00 jedrenje Laser Radial 3. plov Tina Mihelić
12:00 - 18:00 jedrenje Laser Radial 4. plov Tina Mihelić
12:00 - 18:00 jedrenje 49er Skiff 3. plov Pavle Kostov Petar Cupać
12:00 - 18:00 jedrenje 49er Skiff 4. plov Pavle Kostov Petar Cupać
12:00 - 18:00 jedrenje Laser 3. plov Tonći Stipanović
12:00 - 18:00 jedrenje Laser 4. plov Tonći Stipanović
12:00 - 18:00 jedrenje Star 5. plov Marin Lovrović Dan Lovrović
12:00 - 18:00 jedrenje Star 6. plov Marin Lovrović Dan Lovrović
14:00 - 16:00 judo repechage A&B i polufinale A&B ž -63kg Marijana Mišković
14:00 - 16:00 judo repechage A&B i polufinale A&B m -81kg Tomislav Marijanović
14:10 - 15:10 mačevanje floret pojedinačno m - eliminacije od 16 Bojan Jovanović
15:30 - 16:50 vaterpolo prednatjecanje m Hrvatska - Španjolska
15:30 - 16:00 mačevanje floret pojedinačno m - četvrtfinale Bojan Jovanović
16:00 - 18:00 stolni tenis pojedinačno ž - polufinale Cornelia Molnar Yuan Tian
16:00 - 16:10 judo finale ž -63kg Marijana Mišković
16:10 - 16:20 judo finale m -81kg Tomislav Marijanović
16:15 - 17:45 rukomet prednatjecanje m SRB - CRO
16:30 - 16:38 judo ž -63kg - dodjela medalja Marijana Mišković
16:40 - 16:48 judo m -81kg - dodjela medalja Tomislav Marijanović
18:00 - 19:00 mačevanje floret pojedinačno m - polufinale 1 & 2 Bojan Jovanović
19:10 - 20:30 mačevanje floret pojedinačno m - finale Bojan Jovanović
20:00 - 22:00 stolni tenis pojedinačno m - četvrtfinale 1 & 2 Zoran Primorac Andrej Gaćina
20:39 - 20:44 plivanje 200 m mješovito ž - finale Daniela Kim Pavlin

Srijeda, 1.8.

9:30 - 9:50 veslanje samac - polufinale C/D Mario Vekić
10:00 - 12:00 stolni tenis pojedinačno m - četvrtfinale 3 & 4 Zoran Primorac Andrej Gaćina
10:40 - 10:50 veslanje četverac na pariće m - polufinale A&B 1 Valent Sinković Martin Sinković David Šain Damir Martin
10:50 - 11:00 veslanje četverac na pariće m - polufinale A&B 2 Valent Sinković Martin Sinković David Šain Damir Martin
11:20 - 11:40 veslanje samac - polufinale A/B Mario Vekić
11:30 - 20:00 tenis m - 3. kolo Marin Čilić Ivo Karlović Ivan Dodig
11:30 - 20:00 tenis ž - 3. kolo Petra Martić
12:00 - 18:00 jedrenje RSX m 3. plov Luka Mratović
12:00 - 18:00 jedrenje RSX m 4. plov Luka Mratović
12:00 - 18:00 jedrenje Laser Radial 5. plov Tina Mihelić
12:00 - 18:00 jedrenje Laser Radial 6. plov Tina Mihelić
12:00 - 18:00 jedrenje 49er Skiff 5. plov Pavle Kostov Petar Cupać
12:00 - 18:00 jedrenje 49er Skiff 6. plov Pavle Kostov Petar Cupać
12:00 - 18:00 jedrenje Laser 5. plov Tonći Stipanović
12:00 - 18:00 jedrenje Laser 6. plov Tonći Stipanović
13:30 - 14:15 kajak K1 polufinale m Dinko Mulić
14:15 - 16:00 biciklizam utrka na kronometar Radoslav Rogina Robert Kišerlovski
14:30 - 16:30 stolni tenis pojedinačno ž - finale Cornelia Molnar Yuan Tian
15:15 - 15:45 kajak K1 finale m Dinko Mulić
16:00 - 16:10 kajak K1 m - dodjela medalja Dinko Mulić
16:30 - 19:20 gimnastika pojedinačno višeboj m - finale Filip Ude
19:25 - 19:35 gimnastika pojedinačno višeboj m - dodjela medalja Filip Ude
20:00 - 21:45 košarka prednatjecanje ž CRO - CZE
21:15 - 22:45 rukomet prednatjecanje ž RUS - CRO

Četvrtak, 2.8.

9:00 - 13:30 streljaštvo parni trap m - kvalifikacije Anton Glasnović
10:00 - 12:00 stolni tenis pojedinačno m - polufinale Zoran Primorac Andrej Gaćina
10:00 - 10:25 plivanje 50 m slobodno m - kvalifikacije Mario Todorović
11:20 - 12:40 vaterpolo prednatjecanje m Italija - Hrvatska
11:30 - 20:00 tenis m - četvrtfinale Marin Čilić Ivo Karlović Ivan Dodig
11:30 - 20:00 tenis ž - četvrtfinale Petra Martić
11:46 - 12:09 plivanje 200 m leđno ž - kvalifikacije Daniela Kim Pavlin
12:00 - 18:00 jedrenje RSX m 5. plov Luka Mratović
12:00 - 18:00 jedrenje RSX m 6. plov Luka Mratović
12:00 - 18:00 jedrenje Finn 7. plov Ivan Kljaković Gašpić
12:00 - 18:00 jedrenje Finn 8. plov Ivan Kljaković Gašpić
12:00 - 18:00 jedrenje 470 m 1. plov Šime Fantela Igor Marenić
12:00 - 18:00 jedrenje 470 m 2. plov Šime Fantela Igor Marenić
12:00 - 18:00 jedrenje 49er Skiff 7. plov Pavle Kostov Petar Cupać
12:00 - 18:00 jedrenje 49er Skiff 8. plov Pavle Kostov Petar Cupać
12:00 - 18:00 jedrenje Star 7. plov Marin Lovrović Dan Lovrović
12:00 - 18:00 jedrenje Star 8. plov Marin Lovrović Dan Lovrović
14:30 - 16:00 rukomet prednatjecanje m Hrvatska - Mađarska
14:30 - 16:30 stolni tenis pojedinačno m - finale Zoran Primorac Andrej Gaćina
15:00 - 15:50 streljaštvo parni trap m - finale Anton Glasnović
16:30 - 18:20 gimnastika pojedinačno višeboj ž - finale Tina Erceg
18:20 - 18:30 gimnastika pojedinačno višeboj ž - dodjela medalja Tina Erceg
19:30 - 19:36 plivanje 50 m slobodno m - polufinale Mario Todorović
19:54 - 20:04 plivanje 200 m leđno ž - polufinale Daniela Kim Pavlin

Petak, 3.8.

9:00 - 10:45 košarka prednatjecanje ž Angola - Hrvatska
9:00 - 10:15 streljaštvo 50m puška prone m - kvalifikacije Bojan Đurković
9:30 - 10:00 veslanje samac - finale C/D/E Mario Vekić
10:00 - 10:10 veslanje četverac na pariće m - finale B Valent Sinković Martin Sinković David Šain Damir Martin
10:00 - 10:50 atletika bacanje kugle m - kvalifikacije grupa A&B Nedžad Mulabegović
10:30 - 10:40 veslanje samac - finale B Mario Vekić
11:20 - 12:16 atletika bacanje kladiva m - kvalifikacije grupa A Andras Haklits
11:30 - 11:40 veslanje četverac na pariće m - finale A Valent Sinković Martin Sinković David Šain Damir Martin
12:00 - 12:20 streljaštvo 50m puška prone m - finale Bojan Đurković
12:00 - 12:10 veslanje četverac na pariće m - dodjela medalja Valent Sinković Martin Sinković David Šain Damir Martin
12:00 - 12:50 atletika 400m prepone ž - kvalifikacije Nikolina Horvat
12:00 - 18:00 jedrenje Laser Radial 7. plov Tina Mihelić
12:00 - 18:00 jedrenje Laser Radial 8. plov Tina Mihelić
12:00 - 18:00 jedrenje Finn 9. plov Ivan Kljaković Gašpić
12:00 - 18:00 jedrenje Finn 10. plov Ivan Kljaković Gašpić
12:00 - 18:00 jedrenje 470 m 3. plov Šime Fantela Igor Marenić
12:00 - 18:00 jedrenje 470 m 4. plov Šime Fantela Igor Marenić
12:00 - 18:00 jedrenje 49er Skiff 9. plov Pavle Kostov Petar Cupać
12:00 - 18:00 jedrenje 49er Skiff 10. plov Pavle Kostov Petar Cupać
12:00 - 18:00 jedrenje 49er Skiff 11. plov Pavle Kostov Petar Cupać
12:00 - 18:00 jedrenje Laser 7. plov Tonći Stipanović
12:00 - 18:00 jedrenje Laser 8. plov Tonći Stipanović
12:00 - 18:00 jedrenje Star 9. plov Marin Lovrović Dan Lovrović
12:00 - 18:00 jedrenje Star 10. plov Marin Lovrović Dan Lovrović
12:00 - 18:00 jedrenje 470 ž 1. plov Romana Župan Enia Ninčević
12:00 - 18:00 jedrenje 470 ž 2. plov Romana Župan Enia Ninčević
12:00 - 20:00 tenis m - polufinale Marin Čilić Ivo Karlović Ivan Dodig
12:00 - 20:00 tenis ž - polufinale Petra Martić
12:30 - 12:40 veslanje samac - finale A Mario Vekić
12:45 - 13:41 atletika bacanje kladiva m - kvalifikacije grupa B Andras Haklits
14:30 - 16:00 rukomet prednatjecanje ž Hrvatska – Crna Gora
19:10 - 20:00 atletika bacanje diska ž - kvalifikacije grupa A Sandra Perković
19:30 - 19:35 plivanje 200 m leđno ž - finale Daniela Kim Pavlin
20:09 - 20:12 plivanje 50 m slobodno m - finale Mario Todorović
20:30 - 21:40 atletika bacanje kugle m - finale Nedžad Mulabegović
20:35 - 21:20 atletika bacanje diska ž - kvalifikacije grupa B Sandra Perković

Subota, 4.8.

9:00 - 11:15 streljaštvo 50m puška 3 pozicije ž - kvalifikacije Snježana Pejčić
12:00 - 18:00 jedrenje RSX m 7. plov Luka Mratović
12:00 - 18:00 jedrenje RSX m 8. plov Luka Mratović
12:00 - 18:00 jedrenje Laser Radial 9. plov Tina Mihelić
12:00 - 18:00 jedrenje Laser Radial 10. plov Tina Mihelić
12:00 - 18:00 jedrenje 470 m 5. plov Šime Fantela Igor Marenić
12:00 - 18:00 jedrenje 470 m 6. plov Šime Fantela Igor Marenić
12:00 - 18:00 jedrenje Laser 9. plov Tonći Stipanović
12:00 - 18:00 jedrenje Laser 10. plov Tonći Stipanović
12:00 - 18:00 jedrenje 470 ž 3. plov Romana Župan Enia Ninčević
12:00 - 18:00 jedrenje 470 ž 4. plov Romana Župan Enia Ninčević
12:45 - 13:05 streljaštvo 50m puška 3 pozicije ž - finale Snježana Pejčić
15:30 - 16:50 vaterpolo prednatjecanje m Hrvatska - Australija
16:15 - 17:45 rukomet prednatjecanje m Hrvatska - Danska
19:30 - 20:35 atletika bacanje diska ž - finale Sandra Perković
20:05 - 20:22 atletika 400m prepone ž - polufinale Nikolina Horvat
21:45 - 21:50 atletika bacanje diska ž - dodjela medalja Sandra Perković

Nedjelja, 5.8.

11:00 - 14:00 atletika maraton ž Lisa Christina Stublic
12:00 - 15:00 jedrenje Finn - Medal Race Ivan Kljaković Gašpić
12:00 - 17:50 jedrenje RSX m 9. plov Luka Mratović
12:00 - 17:50 jedrenje RSX m 10. plov Luka Mratović
12:00 - 17:50 jedrenje 49er Skiff 12. plov Pavle Kostov Petar Cupać
12:00 - 17:50 jedrenje 49er Skiff 13. plov Pavle Kostov Petar Cupać
12:00 - 18:00 jedrenje 470 ž 5. plov Romana Župan Enia Ninčević
12:00 - 18:00 jedrenje 470 ž 6. plov Romana Župan Enia Ninčević
13:00 - 13:30 hrvanje rimsko-grčki način m 74kg - kvalifikacije Neven Žugaj
13:00 - 14:00 jedrenje Star Medal Race Marin Lovrović Dan Lovrović
13:30 - 15:45 hrvanje rimsko-grčki način m 74kg - 1/8, 1/4, 1/2 finale Neven Žugaj
15:40 - 16:15 gimnastika konj s hvataljkama m - finale Filip Ude
16:15 - 17:45 rukomet prednatjecanje ž Hrvatska – Velika Britanija
16:20 - 16:30 gimnastika konj s hvataljkama m - dodjela medalja Filip Ude
17:45 - 18:25 hrvanje rimsko-grčki način m 74kg - repechage Neven Žugaj
18:00 - 18:10 jedrenje Star - dodjela medalja Marin Lovrović Dan Lovrović
18:10 - 18:20 jedrenje Finn - dodjela medalja Ivan Kljaković Gašpić
18:25 - 20:15 hrvanje rimsko-grčki način m 74kg - finale Neven Žugaj
20:00 - 21:45 košarka prednatjecanje ž Hrvatska - Turska
20:20 - 21:40 atletika bacanje kladiva m - finale Andras Haklits
21:00 - 21:05 atletika maraton ž - dodjela medalja Lisa Christina Stublic
21:10 - 21:11 atletika 400m prepone ž - finale Nikolina Horvat

Ponedjeljak, 6.8.

9:00 - 12:20 streljaštvo 50m puška trostav m - kvalifikacije Bojan Đurković
9:00 - 14:00 streljaštvo leteće mete trap m - kvalifikacije Giovanni Cernogoraz Anton Glasnović
10:00 - 10:50 atletika bacanje diska m - kvalifikacije grupa A Martin Marić Roland Robert Varga
10:00 - 11:30 vaterpolo prednatjecanje m Kazahstan - Hrvatska
11:25 - 12:17 atletika bacanje diska m - kvalifikacije grupa B Martin Marić Roland Robert Varga
12:00 - 17:50 jedrenje 470 m 7. plov Šime Fantela Igor Marenić
12:00 - 17:50 jedrenje 470 m 8. plov Šime Fantela Igor Marenić
12:00 - 17:50 jedrenje 49er Skiff 14. plov Pavle Kostov
12:00 - 17:50 jedrenje 49er Skiff 15. plov Pavle Kostov
13:00 - 14:00 jedrenje Laser Radial Medal Race Tina Mihelić
13:00 - 13:30 hrvanje rimsko-grčki način m 84kg - kvalifikacije Nenad Žugaj
13:30 - 15:45 hrvanje rimsko-grčki način m 84kg - 1/8, 1/4, 1/2 finale Nenad Žugaj
13:45 - 14:05 streljaštvo 50m puška trostav m - finale Bojan Đurković
14:15 - 14:25 streljaštvo 50m puška trostav m - dodjela medalja Bojan Đurković
16:00 - 16:40 streljaštvo leteće mete trap m - finale Giovanni Cernogoraz Anton Glasnović
16:50 - 17:00 streljaštvo leteće mete trap m - dodjela medalja Giovanni Cernogoraz Anton Glasnović
17:45 - 18:25 hrvanje rimsko-grčki način m 84kg - repechage Nenad Žugaj
18:00 - 18:10 jedrenje Laser Radial - dodjela medalja Tina Mihelić
18:10 - 18:20 jedrenje Laser - dodjela medalja Tonći Stipanović
18:25 - 20:15 hrvanje rimsko-grčki način m 84kg - finale Nenad Žugaj
19:30 - 21:00 rukomet prednatjecanje m Španjolska - Hrvatska

Utorak, 7.8.

10:00 - 22:30 rukomet četvrtfinale ž
12:00 - 17:50 jedrenje 470 m 9. plov Šime Fantela Igor Marenić
12:00 - 17:50 jedrenje 470 m 10. plov Šime Fantela Igor Marenić
12:00 - 18:00 jedrenje 470 ž 7. plov Romana Župan Enia Ninčević
12:00 - 18:00 jedrenje 470 ž 8. plov Romana Župan Enia Ninčević
13:00 - 14:00 jedrenje RSX m Medal Race Luka Mratović
14:00 - 18:00 košarka četvrtfinale ž 1&2
16:20 - 17:00 gimnastika tlo ž - finale Tina Erceg
17:00 - 17:10 gimnastika tlo ž - Victory Ceremony Tina Erceg
18:00 - 18:10 jedrenje RSX m - dodjela medalja Luka Mratović
19:45 - 21:05 atletika bacanje diska m - finale Martin Marić Roland Robert Varga
20:00 0:00 košarka četvrtfinale ž 3&4

Srijeda, 8.8.

9:00 - 12:45 taekwondo ž -49kg - prednatjecanja Lucija Zaninović
10:00 - 12:50 atletika skok s motkom m - kvalifikacije Ivan Horvat
11:00 - 23:30 rukomet četvrtfinale m
12:00 - 18:00 jedrenje 470 ž 9. plov Romana Župan Enia Ninčević
12:00 - 18:00 jedrenje 470 ž 10. plov Romana Župan Enia Ninčević
13:00 - 14:00 jedrenje 49er Skiff Medal Race Pavle Kostov Petar Cupać
14:30 - 21:20 vaterpolo četvrtfinale
15:00 - 16:45 taekwondo ž -49kg - četvrtfinale Lucija Zaninović
17:00 - 17:45 taekwondo ž -49kg - polufinale Lucija Zaninović
18:00 - 18:10 jedrenje 49er Skiff - dodjela medalja Pavle Kostov Petar Cupać
20:00 - 20:15 taekwondo ž -49kg - repechage Lucija Zaninović
20:30 - 20:35 atletika bacanje diska m - dodjela medalja Martin Marić Roland Robert Varga
21:00 - 21:45 taekwondo ž -49kg - bronca Lucija Zaninović
22:15 - 22:30 taekwondo ž -49kg - zlato Lucija Zaninović

Četvrtak, 9.8.

9:00 - 12:45 taekwondo ž -57kg - prednatjecanja Ana Zaninović
9:30 - 11:30 atletika skok u vis ž - kvalifikacije Blanka Vlašić Ana Šimić
12:00 - 14:30 daljinsko plivanj maraton 10km ž Karla Šitić
13:00 - 14:00 jedrenje 470 m Medal Race Šime Fantela Igor Marenić
15:00 - 16:45 taekwondo ž -57kg - četvrtfinale Ana Zaninović
17:00 - 17:45 taekwondo ž -57kg - polufinale Ana Zaninović
17:00 - 22:30 rukomet polufinale ž
17:00 - 19:00 košarka polufinale ž 1
18:00 - 18:10 jedrenje 470 m - dodjela medalja Šime Fantela Igor Marenić
20:00 - 20:15 taekwondo ž -57kg - repechage Ana Zaninović
21:00 - 21:45 taekwondo ž -57kg - bronca Ana Zaninović
21:00 - 23:00 košarka polufinale ž 2
22:15 - 22:30 taekwondo ž -57kg - zlato Ana Zaninović

Petak, 10.8.

13:00 - 14:00 jedrenje 470 ž Medal Race Romana Župan Enia Ninčević
14:20 - 15:40 vaterpolo polufinale
17:00 - 22:30 rukomet polufinale m
19:00 - 21:00 atletika skok s motkom m - finale Ivan Horvat

Subota, 11.8.

17:00 - 19:00 rukomet 3. mjesto ž
17:00 - 19:00 košarka 3. mjesto ž
19:00 - 21:00 atletika skok u vis ž - finale Blanka Vlašić Ana Šimić
20:30 - 22:30 rukomet finale ž
21:00 - 23:00 košarka finale ž
21:25 - 21:30 atletika skok u vis ž - dodjela medalja Blanka Vlašić Ana Šimić

Nedjelja, 12.8.

10:20 - 13:00 vaterpolo 5. - 8. mjesto
11:00 - 13:00 rukomet 3. mjesto m
14:30 - 15:50 vaterpolo 3. mjesto m
15:00 - 17:00 rukomet finale m
15:50 - 17:10 vaterpolo finale m

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!

Napiši ovdje što ti misliš o ovoj temi