KVALIFIKACIJE ZA LP

Raspoloženi Dinamo do Lige prvaka i desetoricom igrača

26.08.2015 u 09:21

Dinamo je u Ligi prvaka. Nakon pobjede 2:1 u prvoj utakmici, u uzvratnoj utakmici u Zagrebu, Dinamo je bio još uvjerljiviji te je pobijedio sa 4:1. Zanimljivo, od 48. minute Dinamo je igrao s igračem manje, ali uspio je zabiti dva gola

DINAMO - SKENDERBEU 4:1

DINAMO: Eduardo - Pinto, Taravel, Sigali, Pivarić - Machado, Goncalo - Soudani, Ćorić, Pjaca - Hodžić
SKENDERBEU: Shehi - Vangjeli, Jashanica, Radas, Arapi - Lilaj, Shkembi, Progni - Latifi, Esquerdinha, Berisha

90'+3 KRAJ UTAKMICE
89' - Nimaga je pucao nogom s pet metara nakon udarca iz kuta s desne strane, ali lopta ije preletjela okvir gola
83' - Fernandes je rastrčan, a sada opasno puca ali lopta je prošla koji centimetar od gola
80' - GGGOOOLLL - prekrasna akcija Dinama i asistencija Fernandesa koju je Soudani završio atraktivinim golom

78' - Hristov ulazi, izlazi Latifi
77' - Pjaca izlazi, Fernandes Jr. ulazi
71' - lijep pokušaj Marka Pjace s ruba šesneasterca iskosa s lijeve strane, ali lopta je preletjela vratnicu
67' - Rog ulazi, Ćorić izlazi
66' - Ćorićev ubačaj s lijeve strane, ali Shehi izbija ispred Taravela
65' - Nimaga je ušao, Progni izašao
63' - pokušaj gostiju nakon slobodnog udarca, ali Eduardo ipak hvata loptu
61' - Pjacim dobar prodor, ali izbijena mu je lopta na koju je natrčao Antolić i poslao loptu na sjevernu tribinu
60' - treći uzastopni korner za Skenderbeu
58' - Olayinka je ušao, Berisha izašao
55' - GGGOOOLLL - s igračem manje, nakon ubačaja iz kuta Taravel pogađa za 3:1

55' - prekrasnim driblinogm Pjaca je 'zakuhao' pred golom gostiju a Jashanica je skoro zabio auto-gol
53' - odličnu priliku imao je Skenderbeu; Lilaj je vratio loptu na deset metara a Progni puca pokraj gola
51' - Hodžić izlazi, Antolić ulazi; a razlog promjeni je crveni karton Goncalu
48' - crveni karton za Goncala, odnosno drugi žuti
47' - pokušaj Ćorića nije prošao jer ga je blokirao jedan od igrača Skenderbeua
46' - igrači su izašli na teren, uz jaki pljusak; promjena nije bilo

45' - KRAJ PRVOG POLUVREMENA
44' - nova lijepa akcija Dinama, a koju je udarcem zaključio Soudani, ali ravno u vratara Shehija
38' - dobar pokušaj Lilaja s nekih 20 metara, ali lopta je prošla kraj vratnice
33' - šesti udarac iz kuta za Dinamo, kombinacija uigrana, ali ne dovoljno dobro da prevari Albance
27' - žuti karton za Pivarića, iako je sudac Rocchi mogao pokazati i na bijelu točku jer golman Shehi dirao je rukama igrača hrvatskog prvaka i srušio ga na travnjak
23' - Ćorić je napravio prekršaj i zaradio žuti karton, a iz slobodnog udarca dobro puca Shkembi, ali lopta odlazi preko gola
18' - Radas puca s 20 metara iskosa s lijeve strane iz slobodnog udarca pogađa vanjski dio stative
15' - GGGOOOLLL - lijepa akcija 'modrih' u kojoj su sudjelovali Ćorić i Soudani a lijepim udarcem Hodžić je zabio za 2:1

10' - GGGOOOLLL - Esquerdinha je ekspresno zabio za 1:1; Vangjeli je odlično uzeo loptu u jednom dvoboju s Pivarićem na desnoj strani, sjurio se prema Eduardu, izgubio loptu ali Brazilavc je bio oprezan i zabio za izjednačenje

9' - GGGOOOLLL - ubačaj Pivarića s lijevog boka za Soudanija koji glavom zabija za 1:0

7' - Berisha gura loptu u prostor prema Vangjeliju, ali Eduardo je bio brži
 6' - lagani pritisak Dinama, imao je čak tri uzastopna udarca iz kuta
 2' - Machado je izveo prvi slobodni udarac za Dinamo, no nije ubacio već po terenu uposlio Pjacu, ali njegov su udarac blokirali gosti
 1' -počela je utakmica

20.35 - talijanski sudac Gianluca Rocchi izveo je momčadi na travnjak
20.00 prema informacijama koje dolaze s Dinamovog stadiona, ulaznice za tribine istok i zapad su rasprodane, pa će 'modre' prema eltinom natjecanju gurati i 15-tak tisuća navijača