USPJEŠNA PROVJERA

Puljani u drugom dijelu slomili Rudežane

04.09.2011 u 10:26

Nogometaši Istre 1961. odigrali su prijateljsku utakmicu protiv drugoligaša Rudeša i upisali uvjerljivu pobjedu

Puljani su uspješno odradili provjeru u kojoj su sa 4:1 svladali zagrebačku momčad. Svi pogoci postignuti su u drugom poluvremenu.

Prvo je pogodio Milić u 66. minuti za vodstvo Istre od 1:0. Onda su u samo 11 minuta postignuta još četiri gola. Prvo je Rihter u 71. minuti izjednačio rezultat, da bi samo minutu kasnije Alimi ponovno doveo Istru u vodstvo. Za 3:1 pogodio je Belle, a konačnih 4:1 postavio je Alimi u 82. minuti.

Za Istru 1961. su nastupili: Prskalo, Marić, Karabatić, Budicin (od 46. Prahić), Špičić (od 46. Milić), Batarelo (od 15. Jerković), Nuriši (od 37. Grbić), Prelčec (od 46. Jazvić), Grbac (od 46. Anđelković), Roce (od 46. Alimi), Mijaljević (od 46. Belle).