DINAMO - PSG 0:2

PSG uvjerljiv: Dinamu i treći poraz u Ligi prvaka

24.10.2012 u 22:39

Nakon dobrih 30-tak minuta Dinama, PSG je stigao u vodstvo preko Ibrahimovića. Pred kraj poluvremena i Menez je zabio za 0:2. Pokušavao je Dinamo u drugom dijelu smanjiti gol, ali treći poraz nije izbjegnut. A najvredniji potez bio je ulazak Alena Halilovića

Pred Dinamom i PSG-om treće je kolo nogometne Lige prvaka, a svakom pratitelju nogometnih zbivanja jasno je da je francuska momčad apsolutni favorit. Potvrdilu su to gosti i na terenu, a pobijedili su 2:0 te su Dinamu nanijeli i treći ovosezonski poraz u Ligi pravaka. Nažalost, 'modri' su jedina momčad u ovom natjecanju koja još nije postigla gola.

Pogotke za PSG zabili su Ibrahimović i Menez.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KRAJ UTAKMICE
90'+4 - napravili su Sammir i Rukavina 'frku' pred golom PSG-a, ali nakon kornera sudac svira kraj
90'+3 - Hoarau je imao čisti zicer ali promašio je s dva metra prazan gol
90' - Čačić radi i zadnju izmjenu, ušao je Alen Halilović umjesto Kovačića
89' - Hoarau je zabio gol, ali pri tom je napravio prekršaj pa se rezultat nije promijenio
87' - Calellov udarac iz daljine, ali lagan je to posao za Sirigua
82' - još jedna atrakcija Ibrahimovića, ali nije mu lopta dobro 'sjela'
79' - nakon drugog uzastopnog kornera, Thiago Silva je pucao glavom ali Brozović je dobro reagirao i spriječio treći gol PSG-a
78' - Menez izlazi, a ulazi Hoarau
77' - Šimunić u zadnji čas izbija loptu ispred Meneza
73' - Sammir je u prodoru, ali opet sebičan
72' - sjajan udarac Sissoka, ali prošao je kraj gola
70' - pokušava Čačić doći do gola - umjesto Čopa ubacio je Rukavinu
67' - Sammir je 'zapucao' još jednu priliku
64' - Ibrahimović je izašao sam pred Kelavu, ali njegov je lob otišao kraj gola
61' - Sammir je izveo slobodnjak, ali točno u 'živi zid'
60' - Sissoko ulazi umjesto Bodmera
58' - Sammir je dobro prošao po sredini, ali je 'carinio' loptu pa se Čop našao u zaleđu
56' - čuje se s tribina 'Mamiću ci..., odlazi iz svetinje'
54' - Menez je pokušao iz daljine, ali pucao je visoko preko gola
52' - odličan prolaz Kovačića, ali Thiago Silva je na mjestu
51' - Vrsaljko je uposlio Sammira, ali obrana PSG-a zaustavlja novopečenog hrvatskog reprezentativca
49' - Šimunić i Kelava 'čiste' pred svojim golom
47' - prva prijetnja u drugom dijelu - Pastore s desne strane, ali samo u vanjski dio mreže
46' - počelo je drugo poluvrijeme; Calello je ušao umjesto Ibaneza, a Camara mijenja Alexa

45'+1 - KRAJ POLUVREMENA
45' - slobodnjak za goste; izveo ga je Ibrahimović i ali Kelava je zaustavio njegovu 'bombu'
43' - GGOOLLL - Menez nakon brze akcije zabija za 0:2
42' - Puljić je uspio zaustaviti Ibrahimovića
41' - Pastore i Menez stigli su pred Dinamov 16-erac, ali Vrsaljko je pravovremen
39' - Sammir je pokušao iz daljine, ali njegov udarac otišao je pokraj gola
33' - GGOOLLL - Puljić je 'izvisio'  a Menez je dodao do Ibrahimovića koji poentira za 0:1
32' - lijeva noga Ibrahimovića - Kelava odličan
30' - iako je tek osam, devet tisuća ljudi na tribina, a navijanje je dobro i poticajno
25' - Dinamovci su tražili zaleđe, ali na svu sreću Ibrahimović je promašio
24' - prijeti i Ibrahimović, ali od bloka je lopta otišla u korner
23' - opet dobra Dinamova akcija, Brozović za sammira pa potom Čop iz daljine, ali kraj gola
21' - dobra Dinamova akcija - ali nije 'prošao' dupli pas Vide i Sammira
20' - Menez je zakuhao, ali Vrsaljko pravovremeno izbija
18' - Dinamo je još jednom pred golom PSG-a, ali bez konkretne završnice
15' - sjajna Ibrahimovićeva asistencija, ali Pastore je u zaleđu
13' - nakon dobre akcije 'modrih' pucao je Čop, ali loše
12' - Bodmer puca lijepo iz daljine, ali Kelava ja i ovog puta siguran
10' - Verratti je grubim faulom zaustavio Sammira i dobio žuti karton
7' - Sammir je izveo i korner, a pucao je direktno prema golu pa Sirigu mora intervenirati
6' - Puljić je odlično prošao, a onda je Brozović zaustavljen prekršajem; Sammirov slobodnjak je otišao tek koji centimetar preko gola
5' - Ibrahimović opet puca, ovog puta sa 18 metara, ali Kelava opet 'skida'
4' - nakon ubačaja s desne strane, Vida je pucao glavom ali malo preko gola
3' - Verratti sjajno uposlio Ibrahimovića, ali Kelava je uspio obraniti Zlatanov udarac
1' - počela je utakmica, a prvi su loptu imali 'modri'

DINAMO: Kelava - Vrsaljko, Puljić, Šimunić, Pivarić - Vida, Brozović, Kovačić - Sammir, Ibanez - Čop
PSG: Sirigu - Jallet, Alex, Thiago Silva, Maxwell - Bodmer, Matuidi, Verratti - Pastore, Menez - Ibrahimović