VATRENO KOD EVIANA

PSG-u bodovi, dva isključenja, tučnjava među igračima

29.04.2013 u 08:03

Novi korak prema osvajanju naslova francuskog nogometnog prvenstva napravio je PSG minimalnom 1:0 pobjedom na gostovanju kod Eviana u sklopu 34. kola.

Gol vrijedan tri boda zabio je Argentinac Javier Pastore u 50. minuti na asistenciju Christophea Jalleta. Bio mu je to četvrti ovosezonski ligaški gol, kao i treći gol u isto toliko natjecateljskih utakmica koje je odigrao na gostovanju kod Eviana.

PSG je kraj susreta dočekao s dva igrača manje budući da je u 81. minuti isključen Marco Verratti (drugi žuti), a u trećoj minuti sudačke nadoknade David Beckham (izravan crveni).

Spomenimo kako je nakon susreta došlo do naguravanja između igrača obje momčadi.

Pobjeda je PSG-u bila 22. ovosezonska, te sada ima devet bodova prednosti ispred drugoplasiranog Marseillea samo četiri kola prije kraja sezone.

Također, PSG je 22. utakmicu u sezoni sačuvao mrežu netaknutom, čime je izjednačio rekorde Le Championnata u vlasništu Monaca (1989/90) i Bordeauxa (2005/06).