LIGUE 1

PSG je od 10. minute igrao s igračem manje i izborio važnu gostujuću pobjedu

03.12.2023 u 15:29

Nogometaši Paris St. Germaina osvojili su tri gostujuća boda u 14. kolu francuske Ligue 1, svladali su Le Havre s 2-0

Pobjeda je za Parižane time značajnija jer je ostvarena s igračem manje. Već u desetoj minuti francuski prvak je ostao s igračem manje nakon isključenja vratara Donnarumme, zbog prekršaja izvan šesnaesterca.

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'

Prvi pogodak PSG je postigao u 23. minuti nakon točne akcije i vrlo preciznog udarca Mbappea. Sve do 89. minute bilo je minimalnih 1-0, a tada je priču ovog susreta zaključio Vitinha golom za 2-0.

PSG na vrhu ljestvice sada ima četiri boda više od drugoplasirane Nice. Le Havre je ostao na devetom mjestu ljestvice.