Gledali smo zanimljivo prvo poluvrijeme. Obje momčadi su stvorile prilike ali za sada nema golova. Vidjet ćemo što nas čeka u nastavku

SLAVEN BELUPO: Čović - Martinaga, Kocijan, Hlevnjak, Soldo - Mudražija, Marina, Jambor - Crnac, Krstanović, Hoxha

RUDEŠ: Kralj - B. Brajković, Campos, Pavković, Shatri - Srbljinović, Krizmanić - Rešetar, Latković, Laća - Gudelj

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +10
Slaven Belupo - Rudeš, SuperSport Kup, 28.2.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Damir Spehar/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOL!! Slaven je povećao vodstvo! Hlevnjak je pucao s distance, Kralj nije najbolje reagirao i lopta je završila u mreži

• 88’

GOOOOL!! Slaven je poveo pred kraj utakmice! Mioč je silovito pucao s ruba šesnaesterca i od Pavkovića se lopta odbila u gol za 1:0

• 83’

Jambor je zaradio žuti

• 81’

Zekić radi još jednu zamjenu, Mudražija je ušao umjesto Marine

• 79’

Belupo kontrolira većinu posjeda i kružu oko šesnaesterca Rudeša, ali nisu stvorili pravu priliku

• 72’

Promjena kod Rudeša, Roko Brajković ulazi umjesto Pasičareka

• 67’

Nakon greške obrane Manaj je pucao iz dobre pozicije u šesnaestercu, ali to je bio lagan posao za Kralja

• 66’

Čović je zbog prigovora dobio žuti karton

• 65’

Nakon kornera Rudeša nastala je gužva u petercu Slavena, ali igrači gostiju nisu najbolje reagirali