• L.K.
  • Zadnja izmjena 24.02.2023 18:57
  • Objavljeno 24.02.2023 u 15:39
Šibenik je od samog početka hrabro krenuo i stvorili su par odličnih šansi ali nisu uspjeli zabiti gol. U drugom poluvremenu smo gledali identičan odnos snaga, domaćin je bio opasnija momčad ali raspoloženi Majkić i obrana Istre je sačuvala praznu mrežu za konačnih 0:0

ŠIBENIK: Rogić – Kvržić, Perić, Matić, Kvesić – Čanađija, Đira, Arai – Dolček, Hiroš - Radonjić

ISTRA 1961:Majkić – Hujber, Galilea, Marešić, Kadušić – Mlinar, Petrušenko, Caseres – Boultam, Bakrar, Vuk

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +5
Šibenik - Istra 1961, 23. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Pixsell / Autor: Hrvoje Jelavic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 3 minute sudačke nadoknade

• 83’

Izašao je Matej Vuk, a ušao je Luka Marin

• 80’

Mlinar je napravio prekršaj i zaradio je žuti karton

• 78’

Petrusenko je dobio žuti karton

• 72’

Karlo Špeljak i Juan Mesa zamijenili su Điru i Radonjića

• 69’

Opet prijeti Šibenik! Čanađija je pucao dobre pozicije u šesnaestercu, ali Majkić je po običaju siguran

• 68’

Ušli su Zoran Josipović i Darwin Matheus, a izašli su Bakrar i Boultam

• 65’

Istra i u nastavku dominira posjedom, ali ne stvara prilike i Šibenik je opasnija momčad

• 55’

Još jedna velika prilika za Šibenik! Radonjić je izašao sam pred golmana, ali u posljednji trenutak Marešić mu je uklizao i blokirao udarac