Dinamo večeras na Maksimiru (20 sati, MAXSport, MAXtv) dočekuje litavski Kauno Žalgiris u prvoj utakmici 3. pretkola Lige prvaka. Trener Mario Kovačević se na dan utakmice odlučio na neke promjene u prvih 11
Dinamo večeras protiv Kauno Žalgirisa kreće po novu pobjedu na putu prema plasmanu u Ligi prvaka, a sad je konačno poznato kako će izgledati početna postava Modrih.
Trener Mario Kovačević odlučio je napraviti neke promjene u odnosu na momčad koja je započela uzvratnu utakmicu protiv Thuna.
Na golu će ponovno biti Ivan Filipović, dok bi obrambenu četvorku ispred njega trebali činiti Moris Valinčić, Sergi Dominguez, Scott McKenna i Perez Vinlöf koji je 'upao' umjesto Brune Gode.
U vezni se red vraća Luka Stojković koji je odradio suspenziju zbog crvenog kartona iz prošle sezone, a uz njega su tu standardni kapetan Josip Mišić i Miha Zajc. Kako je Zajc tijekom tjedna imao stanovitih problema s ozljedom tetive, kao moguće zamjene mogli uskočiti Lukas Kačavenda ili Gabriel Vidović. No, za sada je Zajc tu kao starter.
U vrhu napada je siguran Dion Drena Beljo, a na desnom krilu je Mateo Lisica. Najveća promjena je na lijevoj strani, činilo se kako je Mislav Oršić siguran, no Kovačević će večeras od prve minute priliku dati Arberu Hoxhi.
Očekivani sastav Dinama za večerašnji ogled protiv Kauno Žalgirisa trebao bi izgledati ovako:
Filipović - Valinčić, Dominguez, McKenna, Perez-Vinlöf - Zajc, Mišić, Stojković - Lisica, Beljo, Hoxha
Utakmica počinje u 20 sati (MaxSport, MAXtv). Glavni sudac je Eric Lambrechts (Belgija), a pomoćnici su mu Jo de Weirdt i Kevin Monteny (Belgija). VAR sudac je Clay Ruperi (Nizozemska), a AVAR Bert Pul (Belgija).
