ŠPANJOLSKA LIGA

Preokret 'Šišmiša' na Mestalli; Ante Budimir igrao sat vremena u remiju bez pogodaka

05.12.2021 u 23:09

Nogometaši Valencije prekinuli su niz od tri uzastopna remija nakon što su u susretu 16. kola Primere na gostovanju porazili Celtu iz Viga sa 2:1

Domaćin je poveo u 11. minuti golom Iaga Aspasa, no 'Šišmiši' su okrenuli rezultat. Za 1:1 je zabio Hugo Duro u 18. minuti, a pobjedu gostima donio je Max Gomez u 53. minuti.

Rayo Vallecano je pobijedio Espanyol sa 1:0 nastavivši uspon na ljestvici. Pogodak odluke zabio je Leandro Cabrera pogodivši u 54. minuti vlastitu mrežu.

Levante i Osasuna su odigrali bez golova, a za goste je Ante Budimir igrao do 61. minute.

Podsjetimo u subotu je Real Madrid pobijedio Real Sociedad sa 2:0, Sevilla je bila bolja od Villarreala (1:0), dok su Atletico Madrid i Barcelona upisali domaće poraze. Atletico od Mallorce (1:2), a Barcelona od Real Betisa (0:1).

Kolo će u ponedjeljak zatvoriti Getafe i Athletic Bilbao.

Na ljestvici vodi Real Madrid sa 39 bodova, Sevilla je druga s osam bodova manje, Real Betis na trećoj poziciji ima 30 bodova, dok Atletico Madrid i Real Sociedad imaju po 29 bodova.