NJEMAČKA LIGA

Bundesliga u nevjerici; Freiburg u gostima, u prvih 37 minuta utakmice, zabio senzacionalnih šest golova!

Zaključeno je 14. kolo Bundeslige i to nevjerojatnim rezultatom u Mönchengladbachu. Na tom gostovanju Freiburg je pobijedio 6:0 i to sa svim golovima u prvom poluvremenu

Freiburg uživa u odličnoj sezoni, no ovakva pobjeda je apsolutno neočekivana, a Freiburg se vratio na odlično četvrto mjesto ljestvice. Gosti su imali čak šest različitih strijelaca, zabijali su redom Eggestein, Schade, Leinhar, Höfle, Höler i Schlotterbeck. Zadnji je pao u 37. minuti!

Stuttgart i Hertha su odigrali neodlučeno 2:2, s tim da je domaćin vodio 2:0. Marmoush i Förster su postizali golove za momčad u kojoj je svih 90 minuta odradio hrvatski reprezentativac Borna Sosa.

No, Berlinčani su imali svog junaka u Crnogorcu Stevanu Jovetiću koji je zabio dva gola za konačnih 2:2.