SRAMOTA

Prekid u Kupu BiH, razbili sucu glavu

05.04.2012 u 08:35

Nova sramota u nogometu BiH. Uzvratna utakmica polufinala Kupa između Borca i Željezničara u Banjoj Luci prekinuta je pri rezultatu 1:0 za gostujuću momčad

Huligani su odnijeli još jednu pobjedu. Druga polufinalna utakmica nije završena. Susret je prekinut u 66. minuti nakon što je pomoćni sudac Nikica Tomas pogođen tvrdim predmetom u glavu.

Susret će vjerojatno biti registriran 3:0 u korist Željezničara koji je do trenutka prekida vodio 1:0, a s istim rezultatom je slavio i u njihovom prvom susretu.

Jedini gol na utakmici postigao je Zajko Zeba iz slobodnog udarca pred kraj prvog poluvremena, ali to je u cijeloj ovoj situaciji najmanje važno.

Inače, nogometaši Širokog Brijega su prvi finalisti Kupa Bosne i Hercegovine, jer su u uzvratnoj utakmici u Mostaru pobijedili Velež sa 1:0 te su tako potvrdili trijumf iz prvog dvoboja (1:0).