KAZNA UMJESTO POBJEDE

Prekid u Granadi, pogođen sudac

21.11.2011 u 10:08

Utakmica 12. kola španjolskog nogometnog prvenstva između Granade i Real Mallorce prekinuta je u 60. minuti nakon što je pomoćni sudac pogođen kišobranom u glavu

Glavni sudac Clos Gomez odmah je prekinuo utakmicu koja će po svemu sudeći biti registriran 3:0 za Mallorcu, dok Granadu očekuje kazna. U trenutku prekida domaćin je vodio 2:1 i posve je nerazumljiv potez navijača Granade. Navijač koji je pogodio suca otkriven je i priveden i sada ga očekuje suđenje.

Gosti su poveli golom Victora u 24. minuti, no Granada je u nastavku u svega pet minuta okrenula rezultat. Prvo je Siqueiro u 54. minuti izjednačio, a potom je Martins u 59. minuti doveo Granadu u vodstvo. Bivši drugoligaš bi pobjedom pobjegao iz zone ispadanja, a ovako ga očekuju još veći problemi.