GOLIJADA I MAKLJAŽE

Potukli se nakon samo tri sekunde utakmice

04.03.2010 u 11:48

Sjajnu utakmicu pružili su hokejaši Floride Panthersa i Philadelphije Flyersa. Čak 11 golova, ali i četiri boksačka obračuna na ledu, i to sva četiri u prvoj trećini

Svi oni koji su uspjeli pogledati utakmicu između hokejaške momčadi s Floride i iz Philadelphije nisu pogriješili. Domaća družina slavila je sa 7:4 i tako prekinula niz od sedam poraza. Strijelci kod 'panthersa' bili su Reinprecht, Frolik (2), Booth, Weiss i McCabe, dok su kod 'flyersa' pak u mrežu smjestili Briere, Carter, Leino i Parent.

No osim 11 pogodaka, bilo je tu i nekoliko 'makljaža'. Nakon samo tri sekunde utakmice vrijeme je zaustavljeno, a boksačko umijeće su odmjerili Campbell (Florida) i Laperriere. To nije bilo sve, jer odmah dvije sekunde kasnije nakon što je igra opet krenula dohvatili su se Tarnasky (Florida) i Asham, a nervozni 'par' se potukao i u 17. minuti.

U prvoj trećini zabilježena je još jedna šakačka razmjena mišljenja u trećoj minuti između Bootha (Florida) i Richardsa.