SVE JE JASNO

Poslije debakla srpski izbornik i rukometaši nisu skrivali što zaista misle o hrvatskim navijačima

13.01.2018 u 08:25

Srpski rukometaši nemaju nikakvog razloga za zadovoljstvo, doživjeli su težak poraz na otvaranju Europskog prvenstva od Hrvatske 32:22

Prvo je riječ pred okupljenim novinarima dobio srpski izbornik Jovica Cvetković

'Nažalost, naši vratari nisu imali svoju večer, ali ne smijemo klonuti duhom, već što prije zaboraviti ovaj meč i odigrati znatno bolje protiv Islanda i Švedske. Čestitam Hrvatskoj na pobjedi, a i publici. Pokušali smo da pariramo Hrvatskoj, bilo je dobro nekih 20 minuta, ali imali smo problema s našim vratarima. Jednostavno, imali su premao obrana', kazao je srpski izbornik.

Nemanja Zelenović, strijelac pet golova, istaknuo je kako je domaćin zasluženo slavio.

'Hrvatska je bila odlična, prvih 25 minuta smo bili ravnopravni, a onda su se oni odvojili. Gledatelji su bili sjajni, pomogli su Hrvatskoj, a ova utakmica je pokazala da između srpskih i hrvatskih rukometaša vlada veliko prijateljstvo.'

• +19
Rukometni Euro 2018., Hrvatska - Srbija Izvor: Reuters / Autor: MARKO DJURICA

Mijajlo Marsenić je kazao da su izgubili zbog svojih pogrešaka.

'Stvarno bih želio odati priznanje hrvatskim navijačima, pozitivno sam iznenađen. Hrvatskoj želim sreću u nastavku prvenstva, a Domagoju Duvnjaku brz oporavak. Srpski rukometaši su mu prvi prišli sa željom da pomognu, a mislim da bi i on to uradio za nas', kazao je Marsenić.