vodili do 87. minute

Pogledajte veliki kiks Partizanova golmana, koji je 'crno-bijele' koštao ispadanja iz Europe

28.11.2019 u 22:52

Nogometaši Partizana imali su velikih dva gola prednosti na gostovanju kod AZ Alkmaara sve do 87. minute. I da su osvojili tri boda, bili bi u konkurenciji za drugo mjesto to jest u mogućnosti izboriti 'europsko proljeće'

Beogradski Partizan proživio je sličnu dramu kao Dinamo protiv Šahtara.

Do same završnice imao je dva gola prednosti i tri boda u rukama, a koja bi mu otvorila vrata prolaska u 16-inu finala Europske lige.

Međutim, onda je u 87. minuti 21-godišnji Ferdy Druijf (op.a. u igru je ušao u 54. minuti) jednu dugu loptu upućenu pred gol Partizana, između dvojice gostujućih igrača, jedva dotaknuo glavom.

No, golman Vladimir Stojković stajao je tamo gdje ne smije, i kada je vidio da lopta lagano klizi prema golu, pokušao ju je dostići. No, bilo je prekasno, jer lopta je završila u mreži.

Isti igrač u drugoj minuti sudačke nadoknade zabio je još jedna gol i izjednačio na 2:2.

Tako je AZ Alkmaar osvojio bod, koji ga je gurnuo na drugo mjesto L skupine, dok je Partizan ostao na trećem, s pet bodova.

Izvor: Društvene mreže