U subotu u 15 sati Hrvatska je u Osijeku, protiv Walesa, igrala treću utakmicu kvalifikacija za Euro 2020. Perišić je isprovocirao autogol gostiju, a kasnije dodao i zabio za, izgledalo je sigurnu, prednost Hrvatske. No Brooks je pred kraj odveo utakmicu u neizvjesnu završnicu. Obje reprezentacije su do kraja imale svoje prilike, no rezultat se nije mijenjao...

Hrvatska: Livaković; Barišić, Vida, Lovren, Jedvaj; Kovačić, Brozović; Perišić, Modrić, Brekalo; Kramarić

Wales: Hennessey; Roberts, Mepham, Lawrence, Davies; Allen, Smith; Wilson, Vaulks, James; Bale

• +19
Kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2020., skupina E, 3. kolo, Hrvatska - Wales Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL
  • +21
Navijači na utakmici Hrvatska - Wales Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL
  • +12
Osijek: Navijači uoči utakmice između Hrvatske i Walesa Izvor: Cropix / Autor: Vlado Kos / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Pašalić je pucao, u blok gostiju

• 90’

Ulazi Škorić, izlazi Perišić. Trebao je izaći Modrić, no Dalić je promijenio odluku jer je Perišić signalizirao da ima problema

• 90’

Igrat će se barem pet minuta nadoknade

• 90’

Velika prilika za Hrvatsku. Pašalić je pronašao Kramarića, on se oslobodio i pucao, no vratar gostiju brani. Na drugoj strani odmah prilika za Balea, Livaković brani i smiruje loptu

• 88’

Ubacivanje Velšana s lijeve strane, Wilson je bio sam na desnoj strani, ali je loše pucao glavom i poslao loptu van terena

• 87’

Dugo dodavanje Modrića za Kramarića. On je primio loptu u kaznenom prostoru, koso od gola, i pucao pored njega

• 83’

Kramarić je gurnuo za Perišića na lijevoj strani kaznenog prostora. On je pucao, ali pored gola