U TORINU 1:1

Pogledajte kako su Srna i Willian propustili kazniti Juventus

03.10.2012 u 01:30

Ukrajinski Šahtar i dalje je na vrhu skupine E, a na njemu su ostali zahvaljujući remiju kod Juventusa u Torinu. No tko zna kako bi sve završilo da je Srnin udarac u 73. minuti prošao Buffona

Šahtar je u Torinu dobar dio utakmice bio opasnija momčad od Juventusa, i vodio je golom Alexa Teixeire iz 23. minute, ali na kraju je završilo podjelom bodova (1:1) iako je ukrajinski prvak u samoj završnici imao mnoštvo prilika za pobjedu. Naime, u 82. i 93. minuti susreta Juventus je spašavao okvir gola, a oba je puta zamalo neprecizan bio Willian

Oba gola na susretu postignuta su u samo tri minute prvog dijela. Nakon spomenutog gola Teixeire koji je Brazilac zabio nakon asistencije Williana, izjednačio je obrambeni igrač Juvea Leonardo Bunucci, sjajno pod gredu pospremivši loptu Andree Pirla iz kornera.

Zanimljivo, bio je ovo osmi uzastopni remi Juventusa u europskim natjecanjima (bez kvalifikacija), čime su oborili rekord koji je dosad bio u vlasništvu Glasgow Rangersa.

Kapetan Šahtara Darijo Srna odigrao je svih 90 minuta za svoju momčad, a u 73. minuti opasno je zaprijetio iz slobodnog udarca sa 18 metara, koji je krajnjim naporom obranio Gianluigi Buffon

Eduardo da Silva odgledao je cijeli susret s klupe za pričuve.