NEPROMIŠLJENO

Pogledajte kako je Josip Drmić ubio svaku nadu Riječanima i riješio sve dvojbe oko pobjednika na Rujevici, ako ih je uopće bilo...

08.05.2022 u 19:07

Jednim potezom najbolji igrač Rijeke u ovoj sezoni uzeo je Rijeci zadnju nadu za povratak u susret...

Hajduk je na Rujevici nakon 45 minuta imao prednost 3:0. Rijeka je nakon tri izmjene na otvaranju drugog poluvremena postajala sve opasnija, a onda je najbolji igrač Riječana u ovoj sezoni Josip Drmić nanio veliku štetu svojoj ekipi.

U 55. minuti je daleko nepotrebno i s namjerom u glavu udario igrača Hajduka Stefana Simića, Sudac Dario Bel mu je prvo pokazao žuti karton, a nakon VAR pregleda Drmić je pocrvenio. Zasluženo.

Utakmica je tu bila riješena, ako je i do tada bilo neke dvojbe...

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport

Sve utakmice UEFA Lige prvaka, UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE