Dinamo - Osijek 3:0 (1:0)
Strijelac: Taravel 36, Henriquez 65, Fernandes 91

Dinamo: Eduardo - Stojanović, Sigali, Taravel, Musa - Machado, Rog - Fernandes, Ćorić (od 80. Šovšić), Brekalo (od 55. Henriquez) - Hodžić (od 75. Gojaka)
Osijek: Malenica - Šorša, Lukić, Škorić, Roce - Kurtović - Šarić, Vojnović, Knežević - Perošević (od 4. Matas), Grgić

93' - Mandić puca preko gola, odmah zatim sviran je kraj
91' - GOOOL - Fernandes nakon dodavanja Gojaka ipak uspijeva zabiti Malenici

90' - dvije minute nadoknade
80' - Šovšić mijenja Ćorića
75' - Gojak mijenja Hodžića u sastavu Dinama
69' - Malenica sjajno brani i dobar pokušaj Hodžića. Unatoč rezultatu, najbolji je na terenu
65' - GOOOL: Dinamo je nadmoć potvrdio golom Henriqueza iz blizine. Dilema više gotovo nema, Dinamo ide na +4 u odnosu na Rijeku

60' - Fernandes izlazi sam pred Malenicu koji mu brani udarac iz blizine
59' - Fernandes snažno puca iskosa, ravno u sigurnog Malenicu
57' - Musa izbacuje ispred jurećeg Kneževića, Vojnovićeva lopta za 'zicer' trebala je biti brža
55' - Henriquez ulazi u igru umjesto Brekala, Hodžić seli na krilnu poziciju
51' - Dinamo mirno kontrolira situaciju na terenu
48' - Osijek je prisiljen na ofenzivniji pristup, početkom nastavka preuzimaju taj veliki rizik
46' - nastavlja se dvoboj na Maksimiru

46' - igrači odlaze na odmor
42' - Malenica brani penal Fernandesu nakon prekršaja na Taravelu
38' - Dinamo sad niže prigode, ali Malenica potvrđuje visoku vratarsku kvalitetu
36' - GOOOL: Ubacuje Machado, Taravel kraj nespremnih Osječana glavom zabija za vodstvo Dinama
35' - žuti karton i za Aljošu Vojnovića

31' - već u idućoj akciji Fernandes dobro puca, malenica brani. Bude se domaćini
31' - Ćorić previsoko puca s 20 metara. Prvi pokušaj Dinama!
27' - Knežević opasno puca s 30 metara, malo pored Eduardove stative
26' - žuti karton za Machada, domaćin je prije upisao opomenu nego udarac po golu
23' - Osijek otvara kontru, ali podignuto je zaleđe
20' - prodor Stojanovića Osječani izbacuju u kut, a pa zatim brane ubačaj
18' - Škorić zaustavlja Fernandesa, malo zatim Malenica brži od Hodžića...
13' - Matas ambiciozno puca blizu - korner zastavice
11' - iza Osijeka je dobrih 10 minuta, ali kraj je daleko
6' - Hodžić je u prilici, ali nakon guranja protivnika. Prekršaj u napadu
4' - već nakon 200 sekundi Zekić mora mijenjati. Peroševića u Osijeku mijenja Matas
1' - počeo je dvoboj u Maksimiru pred 500-injak gledatelja

Fernandes je nakon 'pomilovanja' instantno vraćem u udarni Dinamov sastavDinamo nakon posrtaja Rijeke ima priliku pobjedom se vratiti u sigurno (četiri boda prednosti) ligaško vodstvoOsijek ima dvije pobjede u nizu, Hajduk je u prošlom kolu zaustavio Dinamov niz