SAMI NA VRHU

Pogledajte gol Ćorluke u važnoj pobjedi Lokomotiva!

02.12.2013 u 18:49

Nogometaši Lokomotiva izbili su na vrh ljestvice ruskog prvenstva nakon što su u dvoboju 18. kola kao gosti svladali Kuban Krasnodar s 3-1…

Poveli su Moskovljani već u petoj minuti pogotkom Brazilca Maicona, a u 14. je minuti prednost povećao naš Vedran Ćorluka. Aleksandr Samedov je izveo slobodan udarac, a hrvatski je reprezentativac pobjegao obrani domaćih i sa sedam metara glavom smjestio loptu u mrežu.

U 31. je minuti gol za 3-0 zabio Marokanac Mbark Boussoufa, a poraz Kubana je u prvoj minuti sudačke nadoknade ublažio Djibril Cisse.

Lokomotiv sada na vrhu ljestvice ima dva boda više od Zenita, odnosno tri od Spartaka.

Spomenimo i da je vratar hrvatske reprezentacije Stipe Pletikosa sačuvao čistu mrežu u dvoboju protiv aktualnog prvaka CSKA-a. Ogled između njegova Rostova i Moskovljana je završio neodlučeno 0-0.