SVI SU VIDJELI GOL, ALI...

Pogledajte fantastično izvedeni slobodnjak varaždinskog veznjaka Teklića i maestralnu obranu šibenskog vratara Rogića

28.10.2022 u 19:18

Prvo poluvrijeme na Šubićevcu između Šibenika i Varaždina najviše je uzbuđenja donijelo u šestoj minuti kada je slobodni udarac izveo Tonio Teklić

Varaždinski veznjak igra u sjajnoj formi, a koliko ima dobar udarac pokazao je već u uvodu dvoboja 15. kola SuperSport HNL-a na Šubićevcu.

Teklić je izveo slobodnjak s oko 22-23 metra, lopta je prošla pored živog zida, spuštala se u donji desni kut vratara, ali se koncentrirani vratar Lovre Rogić ispružio koliko je mogao te je obranio taj pokušaj.

Odličan udarac i još bolja reakcija šibenskog vratara podigli su najviše uzbuđenja na Šubićevcu u prvih 45 minuta, a taj trenutak možete vidjeti ispod ovoga teksta.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport

>> Nova sezona SuperSport Hrvatske nogometne lige i sav hrvatski nogomet gledaju se ekskluzivno na MAXSport 1 i MAXSport 2 kanalu na MAXtv-u. Više informacija OVDJE.