ht prva liga

Pogledajte fantastične 'škarice' Petkovića za rutinsku pobjedu Dinama u Zaprešiću

09.12.2018 u 17:03

U susretu 17. kola Prve HNL Dinamo je u Zaprešiću pobijedio Inter sa 2:0 pa tako 'modri' ponovo imaju devet bodova više od drugoplasirane Rijeke...

Dinamo je rutinski stigao do bodova protiv Intera, a 'modrima' je put do pobjede bio olakšan od 51. minute kada je zbog drugog žutog kartona isključen Jasmin Čeliković. U 68. minuti isključen je domaći trener Samir Toplak zbog prigovora sucu Damiru Batiniću.

Dinamo je poveo u 22. minuti golom Damiana Kadziora. Poljak je pucao s ruba šesnaesterca, a lopta je na putu do gola pogodila nakog od igrača Intera u prevarila domaćeg golmana Matkovića.

Inter – Dinamo 0:1, Kadzior 22’ Izvor: Društvene mreže

Ipak, utakmicu je obilježio sjajan gol Brune Petkovića koji je u 61. minuti zabio 'škaricama' za 2:0. Bile su to njegove druge 'škarice' ove sezone nakon što je u studenom gotovo na identičan način zabio i Lokomotivi.

Izvor: Društvene mreže / Autor: vimeo

Dinamo vodi na ljestvici sa 42 boda, Rijeka na drugom mjestu ima 33 boda, a treća je Lokomotiva sa 30 bodova. Inter je ostao sedmi sa 17 bodova..