nitko kao on

Mario Mandžukić se oglasio na društvenim mrežama i svojom objavom zaludio navijače

  • Autor: Ivan Žurić
  • Zadnja izmjena 08.12.2018 12:17
  • Objavljeno 08.12.2018 u 12:17
tportal

Izvor: Pixsell / Autor: ALBERTO LINGRIA/XINHUA/PIXSELL

Juventus je u najvećem talijanskom derbiju pobijedio Inter 1:0, a pobjednički je gol zabio Mario Mandžukić. Hvalospjevi na račun našeg napadača koji je prelomio Derby d'Italia i dalje pristižu, a on se nakon prospavane noći i velikog trijumfa oglasio na društvenim mrežama

Za navijače Juventusa nikad niti nije bilo upitno tko je 'prva violina' njihove momčadi. Dres 'stare dame' nosili su i dalje nose brojni velikani, ali u ovom trenutku svi su oni nevažni jer oni najveći 'tofozi' slave Marija Mandžukića.

Zabijao je Mandžo važne golove i ranije, donosio Juventusu velike pobjede u Serie A i Ligi prvaka, ali ništa nije slađe nego kad zabiješ za pobjedu u najvećem talijanskom derbiju protiv Intera. Pohvale na račun hrvatskog napadača stižu sa svih strana, od suigrača i trenera, čelnika kluba, protivnika, navijača...

Nakon prospavane noći na društvenim se mrežama oglasio i sam Mandžukić, a svojom je objavom još i dodatno zaludio navijače.

'Nikad ne odustaj i čekaj pravi trenutak', napisao je Mandžo ispod fotografije na kojoj je trenutak kad glavom u 66. minuti utakmice zabija Interu pobjednički gol.

Ne treba ni isticati kako je u kratkom vremenu svojom objavom Mandžo sakupio gotovo 200.000 'lajkova', a u komentarima se nižu pohvale i zahvale navijača i suigrača.

Ma kakav Cristiano Ronaldo?! Dok Juve ima Marija Mandžukića nema razloga za strah!

  • +4
  • +1

Juventus - Inter, 15. kolo Serie A, 2018/19.

Izvor: Pixsell / Autor: EXPA/PIXSELL

Italija 1. liga

Juventus-Inter Milano1:0
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Juventus15141043
2.Napoli14102232
3.Inter Milano1592429
4.Milan1474325
5.Lazio1473424
6.Torino1456321
7.Roma1455420
8.Sassuolo1455420
9.Parma1462620
10.Sampdoria1454519
11.Atalanta1453618
12.Fiorentina1446418
13.Cagliari1437416
14.Genoa1443715
15.Spal1442814
16.Udinese1434713
17.Empoli1434713
18.Bologna1425711
19.Frosinone141588
20.Chievo140592

Sljedeće utakmice

8.12.Napoli-Frosinone
8.12.Cagliari-Roma
8.12.Lazio-Sampdoria
9.12.Sassuolo-Fiorentina
9.12.Parma-Chievo
9.12.Empoli-Bologna
9.12.Udinese-Atalanta
9.12.Genoa-Spal
9.12.Milan-Torino
15.12.Inter Milano-Udinese