SERGIO ROBERTO BACIO IH U TRANS

Pogledajte erupciju veselja Messija i Shakire

09.03.2017 u 08:18

Barcelona je u srijedu navečer napravila pravo sportsko čudo, nadoknadivši četiri gola zaostatka za PSG-om iz prve utakmice osmine finala Lige prvaka

Nevjerojatan uspjeh postigli su Barcelonini igrači u srijedu. Nakon poraza od PSG-a 4:0 malo tko im je davao nade da će u uzvratu uspjeti ostvariti ono što još nikada nikome nije pošlo za nogom u Ligi prvaka.

Međutim, golom Suareza u trećoj minuti te konstantnim presingom na igrače PSG-a Enriqueova je momčad strpljivo išla prema nogometnoj senzaciji.

I onda je u samoj završnici dvoboja, s tri gola od 88. minute pa do četvrte minute sudačke nadoknade, zabila tri gola i stigla do pobjede 6:1.

• +6
Osmina finala LP, Barcelona - PSG Izvor: Reuters / Autor: Sergio Perez

Sergio Roberto bacio je oko 95.000 navijača na Nou Campu u trans, a među njima bila je i djevojka Gerarda Piquea, kolumbijska pjevačica Shakira.

Jednaku erupciju veselja vidjeli smo i kod jednog od najboljih nogometaša današnjice, Lionela Messija, koji je slavio pobjedu s navijačima.

Autor: YouTube