LIGA PRVAKA

Podravka bez šanse protiv jakih Mađarica

11.11.2012 u 20:04

Rukometašice Podravke Vegete izgubile su u 5. kolu skupine B Lige prvakinja od mađarskog Györija s 29:22...

Europske su doprvakinje bile prevelik zalogaj za ekipu Nevena Hrupeca. Gošće su na poluvremenu imale tri pogotka prednosti (14:11), a do kraja su u potpunosti ostavile hrvatske prvakinje bez izgleda. Andrea Lekić je sa sedam golova bila najefikasnija u mađarskoj ekipi, dok je Podravku s osam pogodaka predvodila Sanja Damnjanović.

Koprivničanke su nakon pet kola zadržale drugo mjesto u skupini, a za prolazak u idući krug u posljednjem kolu ne smiju izgubiti kod slovenskog Krima s više od tri pogotka razlike.

PODRAVKA VEGETA - GYÖRI AUDI ETO KC 22:29 (11:14)

PODRAVKA VEGETA: Žderić (7+1), Jelčić (1+0), Kapitanović (-); A. Čović, Ž. Čović 2, Pongrac, S. Šenvald, L. Kalaus, Gaće 3, Damnjanović 8(5), Milanović Litre 5, Dragišić, Vidak 1, Tatari, Horvat 3, Pušić-Koroljević. TRENER: Neven Hrupec.
GYÖRI AUDI ETO KC: Lunde Haraldsen (-+0), Herr (13+0); Radičević 5, Löke 2, D. Hornyák 1, Korsos, Görbicz 2, Kovacsics 6(4), Amorim 3, Rédei-Soós 3, Tervel, Orbán, Szepesi, Lekić 7)3). TRENER: Ambros Martin.
SEDMERCI: Podravka Vegeta 5(5), Györi Audi ETO KC 11(7).
ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 4 minuta (Milanović Litre 2+2), Györi Audi ETO KC 8 minuta (Löke i Amorim 2+2).