Lokomotiva je bolje krenula u utakmicu. Slaven se probudio u nastavku i skoro poveo preko Hoxhe u 80. minuti, ali VAR je poništio pogodak. Susret je završio bez golova

SLAVEN BELUPO: Čović - Hlevnjak, Božić, Soldo - Bosec, Mudražija, Jambor, Mioč, Hoxha - Mihalić - Crnac

LOKOMOTIVA: Čavlina - Vranjković, Mersinaj, Kalaca, Miličević - Marić, Bubanja - Goričan, Stojković, Pivarić - Kulenović

34. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Lokomotiva 0:0 (Poništen gol Hoxhe, 81') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +12
SuperSport HNL: Slaven Belupo - Lokomotiva, 12.5.2023. Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
34. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Lokomotiva 0:0 (Prilika Hoxhe, 41') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 88’

Dobra prilika za Lokose! Vasilj je pucao iz šesnaesterca, ali to je bio lagan posao za Čovića

• 81’

Ništa od gola! Nakon provjere VAR-a pogodak je poništen, jer je Hoxha dvaput dirao loptu pri izvođenju slobodnog udarca

• 80’

GOOOOOOL!! Slaven je poveo protiv Lokomotive! Xoxha je sjajno pucao iz slobodnog udarca s 20-tak metara i zabio je senzacionalan gol za 1:0

• 72’

Cipetić je ušao umjesto Vranjkovića

• 70’

Loši vremenski uvjeti su otežali igru i slab je ritam utakmice u drugom poluvremenu

• 68’

Vranjković je zaradio žuti karton

• 64’

Zamjene kod Lokomotive, Tuci i Vasilj su ušli umjesto Kulenovića i Pivarića

• 60’

Trostruka zamjena kod Slaven Belupa, ušli su Krstanović, Perošević i Marina, a izašli Crnac, Jambor i Mihalić

• 54’

Obje momčadi oprezno igraju u nastavku i za sada nema prilika u drugom poluvremenu