Lokomotiva je bila opasnija momčad većinu utakmice i to su okrunili golom Tucija u 80. minuti. Novi poraz Šibenika i ako Gorica izbjegne poraz protiv Rijeke, Čanađijina momčad će pasti na 10. mjesto u SuperSport HNL-u

LOKOMOTIVA: Čavlina - Cipetić, Mersinaj, Kalaica, Milićević - Bubanja, Smakaj - Aliyu, Kačavenda, Goričan - Kulenović

ŠIBENIK: Rogić - Kvržić, Perić, Đorić, Mina - Soldo, Čanađija - Dolček, Hiroš, Arai - Špeljak

30. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Šibenik 1:0 (Tuci, 80') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +4
Lokomotiva - Šibenik, 30. kolo, 2022/23. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Soban/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 3 minute sudačke nadoknade

• 80’

GOOOOOL!! Lokomotiva je povela protiv Šibenika! Miličević je lijepim ubačajem našao Tucija šesnaestercu koji je zabio za 1:0!

• 77’

Šotiček je ušao umjesto Ibrahima.A

• 77’

Mersinaj napušta igru nakon problema s ozljedom, a umjesto njega ušao je De Haas

• 72’

Bubanja je dobro pucao iz velike udaljenosti, ali Rogić je još jednom odlično reagirao

• 70’

Dvostruka zamjena kod Šibenika, Pozo i Čop su ušli umjesto Hiroša i Dolčeka

• 63’

Obrana Šibenika nema rješenje za Kačavendu! Odlično je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala pored gola