U uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka Juventus je kod kuće pobijedio Porto zahvaljujući golu Dybale i tako potvrdio ukupni trijumf, uz vrlo dobar nastup Marija Mandžukića i Marka Pjace...

Sastav Juventusa: Buffon, Alves, Benatia, Bonucci, Alex Sandro, Khedira, Marchisio, Cuadrado, Dybala, Mandžukić, Higuain

Sastav Porta: Casillas, Pereira, Felipe, Marcano, Layun, Danilo, André-André, Óliver, Brahimi, Soares, André Silva

Liga prvaka, osmina finala:

Juventus - Porto 1:0 (Dybala 41), prva utakmica 2:0

• 90’

Kraj u Torinu, Juventus ide dalje s ukupnih 3:0

• 85’

Juventus počinje gubiti koncentraciju, ali nekoliko opasnih napada Porta prolazi bez udarca u okvir gola

• 66’

Velika šansa za Higuaina, ali njegov udarac odlazi pokraj vratnice

• 59’

Krasna akcija Juventusa završava prebacivanjem Mandže petom za Pjacu koji puca iz voleja, ali neprecizno

• 49’

Kakva prilika za Porto! Soares se probio sam prema Buffonu, ali nije uspio pogoditi okvir gola

• 46’

Pjaca je ušao u igru na početku drugog dijela, umjesto Cuadrada

• 45’

Poluvrijeme u Torinu, čini se da je crveni Perreire sve riješio u ovom dvoboju

• 41’

GOOOOL za Juventus! Dybala s bijele točke dovodi domaćina u vodstvo koji sada ima i igrača više

• 40’

Maxi Perreira rukom je obranio gol na udarac Higuaina i time upropastio Porto! Penal za Juventus i crveni karton

• 38’

Dybala najaktivniji Juventusov igrač zasad...izborio je još jedan korner, a Mandžo je opet za malo promašio glavom