svima je otkrio

Pep Guardiola iskreno što je rekao igračima u svlačionici kod vodstva Zvezde

20.09.2023 u 11:14

Iako je Manchester City upisao pobjedu protiv Crvene zvezde (3:1), na otvaranju nove sezone Lige prvaka, to su branitelji titule ostvarili teže nego su očekivali

No, ako je vjerovati karizmatičnom treneru Manchester Cityja Pepu Guardioli, on nije bio previše zabrinut nakon prvog poluvremena koje je pripalo Zvezdi (0:1).

'Igrali smo zaista dobro, ali nas golovi nisu išli. No, bili smo konstantni i na kraju smo dobili utakmicu', kazao je nakon utakmice Guardiola dodavši:

'Uputiti 22 udarca prema golu protivnika u prvom poluvremenu znači da igrate zaista dobro! Napadači su trebali nešto od toga zabiti… Da smo odmah na početku postigli dva gola, sve bi bilo drukčije. Kao i protiv West Hama odigrali smo fantastičnu utakmicu. Propuštali smo šanse, ali smo ih i stvarali i siguran sam da ćemo pobjeđivati u svim utakmicama', kazao je Guardiola.

• +9
Liga prvaka: Manchester City - Crvena zvezda, 19.9.2023. Izvor: Profimedia / Autor: Nigel French / PA Images / Profimedia

Na pitanje je li bio zabrinut u stanci između dva poluvremena, iskreno je rekao:

'Znate, na poluvremenu se nisam previše brinuo jer smo gubili 1:0. Momcima sam rekao da ne možemo reći da igramo loše. Rekao sam im da se smire, da zaborave na rezultat i da ćemo se vratiti. To se i dogodilo.'