nije mogao odoljeti

Pep Guardiola 'bocnuo' novinare: 'Liverpool je gotov'

24.10.2025 u 20:42

Bionic
Reading

Pep Guardiola održao je konferenciju za medije uoči sljedećeg susreta Manchester Cityja s Aston Villom. Kao što to često biva, Španjolac je bio prilično zabavan.

Guardiola se nije propustio osvrnuti na Liverpool koji prolazi kroz pravu krizu. Redsi su upisali četiri uzastopna poraza prvi put od 2014., a prekid je došao slavljem nad Eintracht Frankfurtom rezultatom 5-1.

Međutim, Guardiola je u svojoj izjavi 'bocnuo' novinare, odnosno njihovo prebrzo donošenje zaključaka jer se negativan narativ širio i nakon Cityjevih kikseva: 'Nakon prve dvije, tri utakmice mi (City) smo bili gotovi, a sada izgleda da je Liverpool gotov.'

Dodao je: 'Mnogo sam puta rekao da stručnjaci, komentatori i bivši nogometaši znaju što će se dogoditi nakon pet utakmica - ja to ne mogu učiniti. Znati što se događa nakon 10-15 utakmica? Liverpool i Arsenal su tu, netko drugi će biti s njima i nadam se da možemo i mi.'

Standings provided by Sofascore